Kolejny wielki sukces strzałkowskiej firmy

27 maja, 2010
Nagroda za twaróg śmietankowy
Nagroda za twaróg śmietankowy

Nagroda za twaróg śmietankowy
Prezes strzałkowskiej Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców Piotr Borowski wrócił z gdańska z kolejną nagrodą. To właśnie tam już po raz 13. w ubiegłym tygodniu odbyły się Targi Mleczarstwa MLECZNA REWIA.

MLECZNA REWIA, to jedna z najważniejszych w kraju imprez dedykowana branży mleczarskiej. Targi jako najskuteczniejszy i najprostszy sposób przekazania i uzyskania informacji o firmie i produkcie stanowią wciąż bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Są miejscem najbardziej wszechstronnej komunikacji partnerów rynkowych dając to, co najważniejsze, czyli bezpośredni kontakt z odbiorcami.

Targom MLECZNA REWIA 2010 towarzyszyły prezentacje firm oraz seminaria tematyczne m.in. „Zintegrowane zarządzanie w kanałach dystrybucji mleczarskiej”, „Zwyczaje zakupowe konsumentów mleczarskich w Polsce”, a także prezentacja „Fundusze Pomocowe” (dla przemysłu mleczarskiego).

Zgodnie z tradycją najlepsze produkty prezentowane na Targach zostały uhonorowane Nagrodą Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także nagrodami Złotej i Srebrnej Mlecznej Rewii. Właśnie SMU w Strzałkowie otrzymała Złotą Rewię w kategorii sery twarogowe.

„Nasz twaróg śmietankowy to kolejny produkt naszej spółdzielni, który zachwycił konsumentów w całym kraju” – mówi prezes Borowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *