Komornik ściga słupczan

23 października, 2013

Komornik ściga słupczanKilka lat temu premier Donald Tusk nazwał abonament archaicznym haraczem. Zapewne setki tysięcy ludzi, licząc się z tym „przesłaniem”, zaprzestało płacić abonament radiowo- telewizyjny i dołączyło do grona tych, którzy nie płacili go z innych powodów.

Taka informacja, takie przekonanie, płynące z ust prominentnego polityka stało się zapewne przyczynkiem swoistego obywatelskiego nieposłuszeństwa. Usłyszeliśmy przecież, że ta danina jest niesprawiedliwa i należy ją zlikwidować. W końcu w Konstytucji „stoi jak wół”, że „Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej„ (art. 2.)….

Setki, jeżeli nie tysiące mieszkańców Słupcy i powiatu otrzymało z Poczty Polskiej pisma, w których domaga się ona uregulowania zaległości za abonament rtv. A to często kwoty…

Więcej we wtorkowym (22.10) wydaniu „Gazety Słupeckiej”.

  1. Bardzo dobrze,bardzo dobrze a co myśleli że demokracja którą sobie wywalczyli będzie się z nimi cackała. Bulić i nie dyskutować w kapitaliźmie za wszystko trzeba płacić..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *