Krowi łeb pod brzozami

11 marca, 2014

Krowi łeb pod brzozamiZa śmieci płacimy zdecydowanie więcej, miało się mieszkańcom nie opłacać wyrzucać śmieci gdzie podanie. A jednak z tego co widzimy, śmieci okazale prezentują się w przydrożnych rowach, przy małych miejskich koszach nie mówiąc już o lasach.

Inspektoraty ochrony środowiska biją na alarm, że dzikich wysypisk śmieci przybywa. Jeżeli gminne służby porządkowe i policja nie zwrócą baczniejszej uwagi na lasek w Woli Parcele (gm. Lądek), to miejsce to stanie się wysypiskiem śmieci. Nasz Czytelnik zaalarmował nas, że podczas spaceru z dzieckiem natrafił na…

Więcej we wtorkowym wydaniu „Gazetay Słupeckiej”

  1. O ile sie nie mylę – a nie mylę sie bo tam mieszkam – to Wola Parcele jest w Gminie Słupca a ten lasek jest w Woli Koszuckiej ….i to jest gm. Lądek….ot taki szczególik ….a syf tam jest od kiedy cała banda omija pobór opłat na autostradzie i jedzie przez Wacławów do Sługocina na autostrade zostawiając przy okazji cały syf z samochodów w laskach ….a policja….a policja łapie tylko na radar…….a stojących w lesie samochodów chyba się boją …..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *