Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w Słupcy!

21 listopada, 2012

Mistrz świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk odwiedził słupecką firmę „Konspol”. Mistrzowi w Słupcy się spodobało i obiecał, że będzie przyjeżdżał częściej.

Liczba walk i zwycięstw Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka jest imponująca. Jako bokser zawodowy walczył 50 razy, z czego wygrał 47 walk (32 przez nokaut), dwie przegrał a jedną zremisował. Mistrz boksu odwiedził Słupcę i „Konspol” w czwartek 8 listopada.

W jednej z najbardziej znanych słupeckich firm wywołał spore poruszenie – wielu pracowników ustawiało się w kolejce, by zrobić sobie zdjęcie z bokserem. Krzysztof Włodarczyk przedstawił się w sekretariacie, a gdy ktoś chciał, mógł przyjść do niego się przywitać, zrobić zdjęcie.

Z relacji pracowników wiemy, że „Diablo” to bardzo fajny i równy facet. Do zdjęć można było zakładać jego pas mistrzowski – „jest ciężki ale do uniesienia.” – wspominają pracownicy. Diablo z nimi żartował, rozmawiał i wymieniał uprzejmości.

Opuszczając firmę mistrz dodał, że Słupcę będzie odwiedzał częściej.

  1. Czytałem dwa razy i nadal nie wiem , po co tam był ? Czyżby w Konspolu powstało muzeum kurczaka,czy coś w tym stylu,będę w domu to zajrzę. Pełen szacun dla Krzysztofa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *