KWIECIEŃ miesiącem porządków…

6 kwietnia, 2011

…w domowych apteczkach
W naszych domowych apteczkach czasami przez lata gromadzone są leki w pełnych i napoczętych opakowaniach będących pozostałością po kuracjach lekowych. Często nie wiemy jak moglibyśmy te leki wykorzystać i czy możemy je jeszcze stosować.

Pomożemy je Państwu posegregować biorąc pod uwagę:

Datę ważności leków, Działanie i zastosowanie tych leków, które możemy stosować sami w przypadku np. gorączki, bólu, biegunki, Możliwość wykorzystania leków generycznych z domowej apteczki w aktualnie stosowanej terapii lekowej, Brak możliwości wykorzystania niektórych leków np. ze względu na zmianę terapii lekowej przez lekarza, Warunki przechowywania leków; temperatura; wilgotność,

ZAPRASZAMY DO APTEKI „POD ZŁOTĄ WAGĄ” W:

SŁUPCY od poniedziałku do piątku w godz. 13°°-18°° za wyjątkiem środy !
STRZAŁKOWIEod poniedziałku do piątku w godz. 123°-153°
ZAGÓROWIEod poniedziałku do piątku w godz. 12°°-15°°
RYCHWAŁod poniedziałku do piątku
CIENINIE od poniedziałku do piątku

 1. Od dawna kupuję leki w tej aptece,
  jestem b.zadowolona.Jest duzo promocji lekow.
  Personel uprzejmy,profesjonalny,chetnie doradza.
  Całosc estetyczna,ładna.Przed apteka kacik dla zwierzaka w lecie miska z wodą. I jeszcze pouczajace artykuły w gazecie,ktore chetnie czytam.Brawo,aby tak dalej!Pozdrawiam!

 2. …chyba wpadli w rutynę. Bardzo niemiła obsługa. Przeniosłam się do tej nowej apteki na przeciw dużego Polo. Miło i tanio..

 3. Ja kupuje tam od lat i nie spotkałam sie z niemiła obsługą. Jest to najlepsza apteka w mieście.

 4. Jest to normalna wykształcona,madra rodzina,dobre małżeństwo i wspaniali rodzice. Pracuja cięzko,prowadząc swoj biznes!

 5. Ceny kiedyś mieli przystępne, lecz teraz niczym się nie wyróżniają. W mieście rośnie konkurencja i jest to dla dobra pacjentów. W końcu stać nas będzie na wykupienie wszystkich przepisanych leków. Namawiam do porównywania cen, można na prawdę dużo zaoszczędzić.

 6. O co chodzi z tymi właścicielami, jacy są każdy widzi. Nie są jedynymi prowadzącymi swój rodzinny biznes. Jeżeli chodzi o aptekę pod złotą wagą to zawsze tam chodziłem bo miałem blisko. Przypadkiem przejeżdżałem koło tej nowej apteki na Kopernika i bardzo się zdziwiłem, że za te same leki co zawsze zapłaciłem taniej (i to dużo taniej). Mam tylko nadzieję, że to nie chwilowa promocja, tylko stałe ceny. Sprawdzę za miesiąc.

 7. Strasznie drogo,chyba najdrozsza apteka w Słupcy! Obsługa bardzo nie miła! Właściciele mysla ze wszystko im sie nalezy,zadzieraja nosa!

 8. Zdecydowanie NIE.
  Jedyne co was wyróżnia to to, że ta apteka jest tam od zawsze. Ale to nie wszystko. Zobaczcie jak wyglądają i traktują pacjentów nowoczesne apteki, takie jak w Poznaniu, czy ta nowa na Kopernika. Aż miło ich odwiedzić, doradzą, pomogą, a nie wezmą receptę, odburkną i do widzenia! A ceny też już nie są u was najniższe!

 9. Ja byłem na badaniu w kierunku osteoporozy w aptece Bliska na Kopernika. Był straszny tłum i trzeba było czekać w długiej kolejce, ale warto. Profesjonalnie wykonano badanie, doradzono i zaproszono na szczegółowe badania 6 października. Oby więcej tego typu akcji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *