Łapówka po pijaku

11 sierpnia, 2010

Chciał przekupić policjantów
27 lipca funkcjonariusze Komisariatu Policji w Witkowie podczas patrolu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który za odstąpienie od wykonywanych czynności próbował wręczyć korzyść majątkową. Sprawą zajęła się gnieźnieńska policja.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Witkowie podczas patrolu miejscowości Cielimowo koło Gniezna zauważyli kierującego rowerem, który poruszał się chwiejnym torem jazdy co powodowało, że zagrażał bezpieczeństwu w ruchu drogowym dla pozostałych uczestników.

Jak informuje Karol Sekuła z gnieźnieńskiej policji: „Jak się okazało 34- letni mieszkaniec gminy Niechanowo znajdował się w stanie nietrzeźwości. Poddany badaniu na zawartość alkoholu wydmuchał prawie 2 promile. Kierujący rowerem w celu uniknięcia odpowiedzialności karnej za kierowanie w stanie nietrzeźwości podczas wykonywania czynności przez policjantów próbował wręczyć im korzyść majątkową w postaci 100-złotowego banknotu.”

Nietrzeźwy rowerzysta został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Sprawę prowadzi Wydział Przestępczości Gospodarczej Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *