Magdalena Grosman w finale

22 marca, 2017

W sobotę 4 marca kandydatki do tytułu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek spotkały się w klubie Pacha Poznań, by walczyć o przepustkę do finału.

Jest to jedyny konkurs piękności w naszym województwie, jednak półfinalistki przyjechały do Poznania również z innych części kraju. Dziewczyny zaprezentowały się w strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych.

Po tej eliminacji do wielkiego finału zakwalifikowała się Magdalena Grosman ze Słupcy.

Spośród 105 kandydatek jury wybrało 30 finalistek ubiegających się o tytuł Wielkopolskiej Miss 2017 oraz 10 finalistek, które będą rywalizować o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2017.

– Dziewczyny biorące udział w konkursie są nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, znają języki obce i mają ciekawe pasje – podkreśla Grzegorz Ostrowski, współorganizator konkursu Wielkopolska Miss.

Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss, Wielkopolska Miss Nastolatek oraz Wielkopolski Mister 2017 odbędzie się 20 maja 2017 roku w sali Konferencyjno – Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego , Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu.

magdalena-grosman-wsrod-innych-kandydatek-do-tytulu

W tym roku do wygrania w konkursie są samochód osobowy, skuter miejski, wyjazd na festiwal filmowy do Cannes, wyjazd na 90. jubileuszową galę rozdania Oscarów 2018.

Magdalena Grosman mieszka w Słupcy, uczyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy a aktualnie uczy się w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu na turystyce i rekreacji, interesuje się podróżami. Studiuje zaocznie, a na co dzień pracuje w Hotelu Boss w Miłosławiu.

Jak sama mówi wzięła udział w konkursie ponieważ zawsze to było jej marzenie, lecz zawsze brakowało czasu by spróbować.

– W moich dążeniach do korony wspiera mnie rodzina znajomi przyjaciele, a między dziewczynami panuje przyjazna atmosfera – mówi młoda słupczanka. Magda Grosman ma konkretne nadzieje związane z konkursem.

– Mam nadzieję, że zostanę Miss Wielkopolski i dzięki temu moja kariera w modelingu zacznie się rozwijać. Życzyć można mi powodzenia. Liczę na wsparcie sms i internetowe, za które z góry dziękuję – mówi finalistka konkursu piękności.

Foto RoGo©
©bonder.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *