Maria Czarnecka prezesem Sądu w Słupcy

24 kwietnia, 2010
Prezes Karol Skocki, na przestrzeni minionych lat, przyjął ślubowanie od wielu kuratorów społecznych
Prezes Karol Skocki, na przestrzeni minionych lat, przyjął ślubowanie od wielu kuratorów społecznych

W poniedziałek (19.04.) w godzinach południowych, w słupeckim Sądzie Rejonowym miała miejsce szczególna uroczystość. Z rąk prezesa Sądu Okręgowego w Koninie, sędzia Sądu Rejonowego w Słupcy Maria Czarnecka otrzymała nominację i z dniem 19 kwietnia pełnić ona będzie funkcję prezesa Sądu Rejonowego w Słupcy.

Sędzia Maria Czarnecka na stanowisku prezesa Sądu zastąpiła sędziego Karola Skockiego, który przez trzy kadencje szefował słupeckiemu Sądowi Rejonowemu w Słupcy, w tym dwie kadencje pełnił funkcję prezesa. Przypomnijmy, iż Prezydent RP Lech Kaczyński postanowieniem z 8 stycznia 2009 r. powołał do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym 122 osoby (tzw. awanse poziome).

Ten prestiżowy awans otrzymali także sędziowie Sądu Rejonowego ze Słupcy, w tym sędzia Maria Krystyna Czarnecka. Podczas uroczystego spotkania w gmachu Sądu Rejonowego w Słupcy, prezes Sądu Okręgowego w Koninie Ewa Miastkowska powierzyła obowiązki prezesa SR w Słupcy sędzi Mari Czarneckiej na okres lat 4.

Prezes Marii Czarneckiej gratulujemy nominacji, życzymy zdrowia i satysfakcji z pełnionych obowiązków. Byłemu prezesowi Karolowi Skockiemu serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *