Molestował 14-letnią córkę?

29 listopada, 2016

Prokuratura oskarżyła słupczanina, który podejrzewany był o molestowanie córki. O losie 35-latka będzie decydował teraz sąd. Mężczyzna cały czas przebywa w areszcie.

Do aresztu słupczanin trafił już w sierpniu. Podstawą do zastosowania aresztu były zeznania dwóch córek 35- latka. Prokuratura uznała, że słupczanin molestował jedną z nich.

– Nasze postępowanie miało na celu potwierdzenie lub zaprzeczenie informacjom przekazanym przez małoletnią. Przesłuchaliśmy wielu świadków i przeprowadzono inne czynności weryfikujące. Zebrany materiał dowodowy z ocenie prokuratury potwierdził wskazania, które były w zeznaniach małoletniej. – informuje prokurator zajmujący się tą sprawą z ramienia prokuratury rejonowej w Słupcy.

Akt oskarżenia trafił już do słupeckiego sądu, który zadecydował również o przedłużeniu aresztu dla mężczyzny na okres kolejnych dwóch miesięcy. Zgodnie z zarzutami, 35-latkowi grozi nawet 12 lat więzienia. Proces ma ruszyć w ciągu najbliższych miesięcy. O sprawie będziemy informować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *