Morderstwo wykluczone

22 stycznia, 2010

14 października w jednym z domów w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo) doszło do tragedii, która na długo zapadnie w pamięć okolicznych mieszkańców. Rankiem właścicielka domu, w którym wynajmowała pokoje przyjezdnym znalazła dwa martwe ciała swoich lokatorów. Zakończono postępowanie w tej sprawie.

Właścicielka domu w godzinach porannych miała obudzić jednego ze swoich gości. Zaglądając do pokoju ujrzała scenę jak z filmu kryminalnego. Na tapczanie leżał mężczyzna z wbitym w pierś nożem. Na drugim łóżku leżała martwa kobieta, rozebrana do połowy. Drzwi pokoju były od środka zablokowane krzesłem.

Para lokatorów żyjących w konkubinacie poznała się na leczeniu odwykowym. Kobieta miała 36 lat, mieszkała w Jaworowie (gmina Witkowo). Mężczyzna to 44-letni mieszkaniec Wolsztyna. Sprawę ich śmierci badała Prokuratura Rejonowa w Słupcy. Śledztwo niedawno umorzono, wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.

Sekcja zwłok wykazała, że kobieta zmarła na skutek zatrucia alkoholem. Mężczyzna popełnił samobójstwo, prawdopodobnie gdy zobaczył zmarłą partnerkę.

Jak mówi prokurator Marek Kosmalski: „Wszystkie badania zostały zrobione. Sprawdzono wszystkie ślady, które mogły ujawnić inny przebieg zdarzenia. Kobieta miała w swoim organizmie znaczną ilość alkoholu. Sprawa niebawem zostanie zakończona.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *