Motorowerzysta trafił na chirurgię

12 października, 2010
Niebezpieczne wymuszenie
Niebezpieczne wymuszenie

Niebezpieczne wymuszenie
30 września nie był dniem szczęśliwym dla kierowcy jednośladu, który prawdopodobnie na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy i uderzenie w ten samochód trafił do szpitala. Młody kierowca motoroweru trafił na chirurgię dziecięcą w konińskim szpitalu.

Wypadek miał miejsce na ulicy Kopernika, 30 września tuż przed godziną 18. Zderzenie motoroweru marki yamaha i samochodu osobowego renault wywołało sporo paniki wśród świadków zderzenia.

„Strażacy wspólnie z służbą medyczną udzielili kierującemu Yamahą pomocy medycznej poprzez założenie kołnierza ortopedycznego oraz unieruchomienie złamanej nogi. Następnie poszkodowanego odtransportowano do karetki i przewieziono do szpitala.” – mówi st. kpt. Dariusz Różański z słupeckiej straży pożarnej.

Obrażenia ciała kierowcy jednośladu były bardzo poważne. Jak się dowiedzieliśmy doznał on ogólnych potłuczeń ciała, złamania ręki i nogi.

„Kierowcy byli trzeźwi. Trwa postępowanie wyjaśniające przyczyny tego wypadku.” – dowiedzieliśmy się od oficera prasowego słupeckiej policji. 30-letni mieszkaniec Słupcy prawdopodobnie nie upewnił się, czy droga jest wolna, przez co nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu na motorowerze 15-latkowi.

  1. jak to jest ul. Kopernika, to ja jestem młodym, wysokim, blondynem o niebieskich oczach, czego i redaktórom życzę;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *