Nagrodzono wyniki sportowe Klaudii

12 kwietnia, 2013

Klaudię Czaplińską uhonorowano tegorocznym „stypendium sportowym”. Zaszczytne wyróżnienie odebrała z rąk Ryszarda Grześkowiaka – wójta powidzkiego samorządu w obecności radnych i sołtysów gminy (27.03).

Tylko w roku ubiegłym osiągnęła ona (zresztą swoją ciężką oraz systematyczną pracą) imponujący pakiet sukcesów m.in. może pochwalić się zwycięstwem w finale Mistrzostwa Polski Kadetów, drugą lokatą w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek, srebrnym medalem w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Plażowej (wśród licealistów), trzecim miejscem w półfinale Mistrzostw Polski Kadetek, czwartą lokatą w półfinale Mistrzostw Polski Juniorek i srebrnym krążkiem w trzeciej lidze A.

„…Klaudio gratuluję oraz zachęcam do uprawiania sportu. Byś mogła się realizować, bo wiem, że to jest Twoja pasja, i żeby w ślad za tą pasją szły wyniki, bo to da motywację do jeszcze efektywniejszego uprawiania sportu oraz byś w tym roku osiągnęła podobne wyniki, a może nawet lepsze, jakie miały miejsce w minionym roku. Wszystkiego dobrego życzę Tobie i liczę na to, że będziesz z siebie zadowolona…” – podkreślił wójt Grześkowiak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *