Najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości i działek w Słupcy

6 listopada, 2018

Osoby szukające swojego miejsca na ziemi, często kierują swój wzrok ku obszarom na mapie Polski, które gwarantują im spokój ducha, możliwość rozwoju i oczywiście – piękne widoki. Słupca zdaje się idealnie wpisywać w te wymagania, jako miejsce Wielkopolski, które z jednej strony jest daleko od wielkomiejskiego życia, ale z drugiej – pozwala rozwinąć skrzydła.

Rynek nieruchomości w Słupcy – co ma do zaoferowania?

Całe szczęście rynek nieruchomości w tej okolicy odpowiada na wysokie zainteresowanie, stąd nie brakuje na nim różnorakich posiadłości, które w pełni odpowiedzą na różne gusta dowolnych przyszłych mieszkańców tych pięknych okolic. W tym miejscu pragniemy zwrócić szczególną uwagę na propozycje znajdujące się na rynku wtórnym, jako na nieruchomości naprawdę godne uwagi. Z bogatej oferty biur nieruchomości działających na tym terenie wybraliśmy kilka najbardziej interesujących ofert, obok których nie przejdzie obojętnie żadna osoba biorąca pod uwagę możliwość zamieszkania w Słupcy na stałe.

Słupca ul. Browarna- budynek mieszkalny, piętrowy

Pierwszą nieruchomością o jakiej chcemy napisać co nieco więcej jest budynek mieszczący się przy ulicy Browarnej. To piętrowe mieszkanie zostało wycenione przez rzeczoznawców na sumę 279 tysięcy polskich złotych, co biorąc pod uwagę 150 m2 jakie ma do zaoferowania zdaje się być naprawdę okazyjną ceną. Ale uwaga – samo 150 m2 to wyłącznie powierzchnia budynku, cała działka wchodząca w cenę nieruchomości to ponad 650 m2 ziemi!
To, co warto wiedzieć o tym budynku to na pewno fakt, iż cała jest ogrodzona, a do tego uzbrojona. Nie brakuje tam ani wody, ani kanalizacji, jest cieplik miejski i gaz ziemny również może zostać podłączony, jeśli taka będzie wizja przyszłego właściciel. Do działki można spokojnie dojechać drogą asfaltową.

Mocne strony posiadłości przy ulicy Browarnej to:
• płaski pokryty papą termozgrzewalną
• budynek gospodarczo- garażowy w cenie
• lokalizacja w centrum miasta

Warto dodać jednak na koniec, że tak atrakcyjna cena w dużej mierze wynika z faktu, iż budynek nadaje się do remontu.

Słupca – piętrowy budynek mieszkalny z garażem, warsztatem i wiatą

Nieruchomością o nieco innym charakterze, którą zamierzamy tutaj zaprezentować w ramach artykułu jest bardzo elegancki piętrowy budynek mieszkalny łącznie z:
• garażem
• warsztatem
• wiatą

Jego cena rynkowa sięga 349 000 zł, a mowa o powierzchni równej 1503 metrów działki, w tym 171 m2 budynku. Podobnie jak w poprzednim przypadku, tutaj również mamy do czynienia z działką ogrodzoną i z dojazdem za pomocą drogi asfaltowej. To co istotne, to fakt, iż jest to działka z charakterystycznym oznaczeniem MN/U2 – a to oznacza, że jest to nie tylko teren dopuszczony do zabudowy jednorodzinnej, ale też możliwe jest również wykorzystanie owej działki do zabudowy usługowej, co daje spore możliwości dla ewentualnego właściciela. Jeśli chodzi o sam rozkład pomieszczeń, przyszły właściciel będzie miał do dyspozycji następujący układ:

PARTER:
• 2 pokoje
• łazienka
• kuchnia
• korytarz
• wiatrołap

PIĘTRO:
• 3 pokoje (27,17 m2, 10,63 m2, 31,33 m2
• łazienka
• kuchnia
• korytarz

Sporym atutem budynku jest jego wykończenie – w licznych pomieszczeń mamy panele i terakotę, nie brakuje glazury, boazerii czy też paneli ściennych. Kuchnia zawiera meble w zabudowie, podobnie jeśli chodzi o łazienkę. Jak widać jest to bardzo okazyjna, godna zainteresowania oferta.

Słupca ul. Ratajczaka – Budynek piętrowy, podpiwniczony

Ostatnia propozycja mieszkalna naprawdę wyjątkowa – jest budynek piętrowy, podpiwniczony znajdujący się przy ulicy Ratajczaka. Jego cena to 430 000 złotych, a do dyspozycji właściciela trafi budynek mieszkalny o wielkości aż 183 m2. Mocną stroną tej nieruchomości jest jej lokalizacja – bezpośrednie sąsiedztwo z targiem miejskim, co może być bardzo istotnym faktem dla osób, które chcą nie tylko w tym mieście mieszkać, ale też prowadzić spokojną działalność. Ten pięknie wykończony budynek idealnie będzie się nadawał do spełnienia takich aspiracji.

Więcej ofert nieruchomości ze Słupcy na portalu Aba Nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *