Narty wodne nad jeziorem Słupeckim

22 maja, 2014

Narty wodne nad jezioremW ubiegłym tygodniu nad jeziorem Słupeckim zamontowano urządzenia siłowni zewnętrznej. Krzysztof Wójcik – mieszkaniec Wilcznej w gminie Słupca ma inny ciekawy pomysł jak ożywić nasz akwen. Chciałby nad jeziorem zamontować wyciąg do wakeboardingu i nart wodnych.

– Z urządzeniami firmy Sesitec pierwszy raz miałem do czynienia w 2000 roku, podczas mojej pierwszej pracy w ośrodku w Niemczech. Już wtedy marzyłem, by takie urządzenie postawić na naszym terenie – mówi mieszkaniec Wilcznej.

Czy uda mu się zrealizować marzenia? W pomoc zaangażowały się władze gminy Słupca i radny sejmiku. Pan Krzysztof z wielkim przejęciem opowiada o realizowanych przez niego projektach firmy Sesitec.

– Od czasu realizacji pierwszego tego typu projektu kilkanaście lat temu, starałem się jak najwięcej dowiedzieć o tym urządzeniu – mówi Krzysztof Wójcik i wtajemnicza nas jak taki wyciąg działa.

– To urządzenie pozwala na jazdę po wodzie na nartach wodnych lub desce z prędkością do 30 kilometrów – mówi pomysłodawca zamontowania takiego urządzenia nad naszym jeziorem…

Więcej we wtorkowym (20.05) wydaniu „Gazety Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *