Nie wygrałem 200 tysięcy

Dyrektor „ogólniaka” Tadeusz Raczkowski
29 listopada, 2011
Dyrektor „ogólniaka” Tadeusz Raczkowski
Dyrektor „ogólniaka” Tadeusz Raczkowski

Dyrektor „ogólniaka” Tadeusz Raczkowski dementuje plotki
Od kilku dni słupeckie ulice „opanowała” plotka mówiąca o niezwykłym szczęściu dyrektora Liceum Ogólnokształcącego. „Słyszał pan! Dyrektor Raczkowski wygrał w totolotka prawie 200 tysięcy. Taki to ma szczęście!” – zakomunikował nam jeden z czytelników. Sugerował też, że Raczkowski namiętnie gra w gry liczbowe i to mu się wreszcie opłaciło… Rewelacje te nie znalazły potwierdzenia.

Tadeusz Raczkowski zdecydowanie dementuje, że gra w Lotto: „Uważam, że grający płacą tzw. podatek od marzeń, żeby nie powiedzieć mocniej. Ja nie gram. O przepraszam, w ciągu ostatnich kilku lat, raz zagrałem. Było to wtedy gdy reklamowano jakąś wielką kumulację. Stałem w kolejce po gazetę, ludzie rozmawiali tylko o tej niewyobrażalnej gotówce i przyznaję, że wtedy zagrałem. Niestety, nic nie wygrałem”.

Dyrektor „ogólniaka” z rozbawieniem komentuje plotki na temat swojej wygranej. Zastanawia się nawet co zrobiłby z tak wielkimi pieniędzmi.

„Proszę napisać, że jeżeli kiedykolwiek wygram dużą kwotę pieniędzy to połowę przeznaczę na budowę ścieżki rowerowej Słupca – Giewartów. Drugą połowę dołożę córce do zakupu mieszkania”.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *