Niebiescy wspierają niebieski parkrun w Zagórowie

4 kwietnia, 2023

1 kwietnia mieliśmy niebieską edycję parkrunu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu! Byliśmy niebiescy jak niebo! Nawet zielone sosny zrobiły się niebieskie!

Odwiedzili nas wspaniali goście: podopieczni i instruktorzy z „Naszej Szkoły” i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Michalinowie z Mariolą i Anetą na czele oraz „Niebiescy”, czyli policjantki i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy i Posterunku Policji w Zagórowie Marlena, Magda, Łukasz, Paweł i Karol!

Podczas parkrunu chcieliśmy przypomnieć, że naszymi członkami rodziny, przyjaciółmi i sąsiadami są osoby z autyzmem, które bardzo kochamy! Chcieliśmy też podkreślić, że wszyscy jesteśmy równi i mamy takie same prawa i potrzeby! Doping sięgał zenitu! Maciek prawie przedziurawił bęben! Uczestnicy, zbiegając z górki, byli szybsi od odrzutowca! „Niebiescy” zwani też „Smurfami” wręczali uczestnikom opaski odblaskowe, które przydadzą się podczas wieczornego spaceru, joggingu i przejażdżki rowerem.

Gościom, uczestnikom i wolontariuszom po stokroć dziękujemy!

Jesteście KOCHANI! Zapraszamy za tydzień! – informują parkrun Szubianki Zagórów oraz Komenda Powiatowa Policji w Słupcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *