Okaż serce, wspieraj serce. 24-godzinna „Sztafeta po zdrowie“

15 stycznia, 2020

W niedzielę w samo południe zakończyła się 24-godzinna „Sztafeta po zdrowie” „OKAŻ SERCE, WSPIERAJ SERCE”, zorganizowana przez stowarzyszenie PASJONACI SŁUPCA, która rozpoczęła się w sobotę 11 stycznia o godzinie 12:00. „Nie byłoby to możliwe oczywiście, gdyby nie nasi cudowni darczyńcy, których wsparcie pozwoliło stworzyć tak wspaniałą imprezę, w tak szczytnym celu jakim jest WOŚP.

Pozwolę sobie wymienić to zacne grono i bardzo gorąco im podziękować: Konspol Słupca, Bank Spółdzielczy w Słupcy, Fhu El-mat Mariusz Matuszak Imielno, MMKa Kusiołek Strzałkowo, Joanna i Sławomir Burdzińscy Strzałkowo, Zimex Rokosz, Kamena, Rafał „FRYTA” Frydrychowicz, Fabiola Młodojewo, Crazy Sugar – torty, Fabric Kosmetologia Medyczna, Zakład Fryzjerski Yellow Head, Biuro Regionalne Oriflame w Słupcy, Sklep Żeglarski SZOPENERIA w Słomczycach, Karol Grzywiński – OSHEE.

Dziękujemy także Małgorzacie Papierskiej za wsparcie medyczne.

Kolejną bardzo ważną kwestią to partnerzy, na ręce których również składamy wielkie podziękowania: Miasto Słupca z burmistrzem Michałem Pyrzykiem na czele, który zaszczycił nas swoją obecnością, jednocześnie otwierając naszą uroczystość, MOSiR Słupca z Dyrektor Beatą Nadgrodkiewicz oraz współorganizatorzy Yo & Go Events – którzy byli z nami od chwili gdy powstał pomysł imprezy.

Na szczególne podziękowania zasługuje nasz patron medialny Gazeta Słupecka, dzięki której wieść o tym przedsięwzięciu dotarła do tak dużej ilości osób.

Wszystkich uczestników sztafety było 150, którzy łącznie wybiegali ponad 2000 km. Zebrano kwotę 3 878,05 zł. Dziękujemy! – mówił nam prezes stowarzyszenia Mirosław Marszałkowski.

fot. Foto Doris w Kapeluszu
facebook.com/fotorudawkapeluszu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *