Orzeł Osiecza ponownie Mistrzem Wielkopolski

26 marca, 2019

W rozegranym 23 marca br. w Hali Sportowej w Rzgowie rewanżowym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Piątkę Turek 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:22)! Tym samym drużyna drugi rok z rzędu została MISTRZEM WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN w sezonie 2018/2019!

Obie drużyny nie zawiodły i zgotowały kibicom prawdziwe święto siatkówki. Rzgowska hala była tego dnia wypełniona do ostatniego miejsca. Mecz był naprawdę godny finału, stał na bardzo wysokim poziomie.

Drużyna przystąpiła do tego meczu bardzo skoncentrowana. Zawodnicy Orła bardzo dobrze weszli w to spotkanie zwyciężając pewnie w pierwszych dwóch setach do 17 i 20. W trzeciej partii siatkarze z Turku byli górą wygrywając do 20. Jednak czwarta część meczu należała do Orłów, którzy postawili „kropkę nad i” i wygrali ten set do 22.

Tym samym w drugim roku istnienia drużyna broni Tytułu Mistrza Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn! To kolejny ogromny sukces dla klubu!

Skład Mistrzów Wielkopolski w sezonie 2018/2019: Artur Zawadzki, Błażej Szymczak, Albert Michalski (kpt), Damian Cebulski, Bartosz Kuczyński, Adrian Ratajczyk, Damian Marcjan, Bartosz Adamiak, Bartosz Ziółkowski, Maciej Dominiczak, Przemysław Mazur, Tomasz Maliński, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Wojciech Pytlarz, Wojciech Kaźmierczak, Łukasz Dykta. Trener: Sławomir Woźniak. Kierownik: Jakub Liebelt

Serdeczne podziękowania dla wiernych kibiców, którzy fantastycznym dopingiem ponieśli siatkarzy Orła do zwycięstwa!

Teraz trwają przygotowania do Ogólnopolskiego Turnieju Ćwierćfinałowego o awans do II Ligi. Obaj finaliści zapewnili już sobie awans do turnieju ćwierćfinałowego o wejście do II ligi. Orzeł zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej ćwierćfinałowy odbędzie się od 5 do 7 kwietnia w Rzgowie.

Dokładny skład turniejów ćwierćfinałowych poznamy po wszystkich zakończonych rozgrywkach wojewódzkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *