Ostrowite. Fastyn na zakończenie lata

7 września, 2021

Koło Gospodyń Wiejskich z Ostrowitego wzięło udział w ogólnopolskim programie „Szczepimy się z KGW”, w ramach którego zorganizowany został festyn na zakończenie lata. Słoneczna pogoda sprzyjała korzystaniu z różnorodnych atrakcji, a z możliwości zaszczepienia się przeciw Covid-19 podczas festynu skorzystało 49 osób.

Sobotni festyn przyciągnął wielu uczestników, na których czekały rozmaite przekąski przygotowane przez członkinie KGW w Ostrowitem, wystawa rękodzieła, stoisko Policji, gdzie można było oznakować swój rower, przejażdżki bryczką ze Stadniny Koni w Mieczownicy, wata cukrowa, motocykliści, dmuchane zjeżdżalnie, zabawa z DJ Snake i wiele innych atrakcji. Druhowie z OSP Ostrowite zapewnili wrzenia dla odważnych udostępniając „przejażdżki” drabiną hydrauliczną. Każdy chętny mógł wznieść się w górę, aby podziwiać panoramę Ostrowitego i okolicy.

Członkinie KGW w Ostrowitem serdecznie dziękują wszystkim za uczestnictwo w festynie, a szczególnie Stadninie Konie w Mieczownicy, Policji, motocyklistom oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowitem za bezinteresowne wsparcie ich inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *