Pierduśnik 21-2011

1 czerwca, 2011

Gazeta Słupecka nr 21/2011
Podczas weekendu nad Słupcą parokrotnie zrywał się porywisty wiatr. Uwiecznił to na zdjęciu jeden z widzów TVN24 i przesłał na platformę kontakt24. Zdjęcie pokazuje trąbę powietrzną nad autostradą w okolicach Słupcy. Pytaliśmy strażaków i ostatnie burze były bardzo spokojne. Na szczęście nie zanotowano żadnych strat. Albo więc zdjęcie, które oglądali widzowie TVN24 było zrobione w innym miejscu, albo… jest to zgrabny fotomontaż.

•••

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że do słupeckiego Miejskiego Domu Kultury przyjedzie jedna z największych gwiazd polskiej piosenki,a przynajmniej jej ostatnich dni, czyli Gienek Loska. Gdy usłyszeliśmy, że przyjedzie Loska pomyśleliśmy Krystyna. Niestety, to nie będzie koncert pięknej spikerki znanej kilkadziesiąt lat temu zwłaszcza przez piłkarzy GÓRNIKA Zabrze i reprezentacji Polski. Co gorsza nie będzie to też występ jej ślicznej córki znanej pod nazwiskiem Torbicka. To będzie rockowo – bluesowy recital Gienka Loski.

Oczywiście organizatorzy mogliby zaprosić Adę Szulc, względnie odlotowego Szpaka, ale nie… Przypuszczamy, że Oczywiście o sprowadzeniu Loski zadecydowało tylko i wyłacznie imię piosenkarza. W końcu jak się ma na imię Gienek to wiadomo, że w Słupcy zainteresowanie gwarantowane…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *