Pierduśnik 43-2010

6 listopada, 2010
fot: ladymalaga.blog.onet.pl
fot: ladymalaga.blog.onet.pl

Gazeta Słupecka nr 43/2010
Nasze słupy zapraszały na lody!
Co prawda sezon letni już za nami jednak w ubiegłym tygodniu słupeckie słupcy ogłoszeniowe krzyczały wielkimi tytułami, że w Biskupicach wystąpi Lady Malaga aktualna Mistrzyni Świata w lizaniu lodów. Szkoda, że nie było tej piekności na zdjęciu… Sami byliśmy świadkami jak trzech mieszkańców Słupcy zawzięcie dyskutowało o tym wydarzeniu i zastanawiało się jak wygląda LODOWA KRÓLOWA.

Wychodząc im naprzeciw informujemy, że Malaga to blond piękność o urodzie króliczka amerykańskiego Playboya mająca wymiary (90-60-90). Na jej stronie internetowej znaleźliśmy też jej zdjęcie, które publikujemy… Piękna prawda? Niestety, już wkrótce miejsce seksownej mistrzyni w lizaniu lodów zajmą smutni kandydaci w wyborach samorządowych.

•••

Kilkanaście dni temu otrzymaliśmy maila następującej treści:
„W tym roku październik ma 5 piątków, 5 sobót i 5 niedziel. Zdarza się to raz na 823 lata. Jest on uważany za miesiąc do worków na pieniądze. Prześlijcie tego emaila do 8 dobrych osób, a pieniądze zaczną sie pojawiać. Na podstawie chińskiego feng shui. Kto zatrzyma to doświadczenie, nie doświadczy tego.”

Oczywiście nikomu tego nie przesłaliśmy. Piszemy też o tym dopiero teraz, żeby nikt nie zdążył wysłać tego przed końcem miesiąca. I w razie gdyby dopadł nas kryzys finansowy to już nasi czytelnicy będą wiedzieli dlaczego…

•••

Jeden z kandydatów na radnego w Słupcy Włodzimierz Kotarba powiedział nam o wywiązaniu się z przedwyborczych obietnic. Jego zdaniem osiem i cztery lata temu obiecano nam, że władze oczyszczą jezioro Słupeckie.

I co? I oczyścili… ale z ryb!

W pełni się z nim zgadzamy. Eksperyment wyduszenia większości ryb powiódł się znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *