Pijani na drogach

25 sierpnia, 2011

16 sierpnia w Strzałkowie policjanci ruchu drogowego zatrzymali Jana K. lat 58 zam. gm. Strzałkowo, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 1,03 promila alkoholu w organizmie.

17 sierpnia w Rudach policjanci ruchu drogowego zatrzymali Mieczysława Z. lat 40 zam. gm. Strzałkowo, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 2,5 promila alkoholu w organizmie.

17 sierpnia w Słupcy policjanci ruchu drogowego zatrzymali Łukasza B. lat 27 zam. gm. Strzałkowo, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 2,8 promila alkoholu w organizmie.

17 sierpnia w Skarboszewie policjanci PP Strzałkowo zatrzymali Władysława L. lat 58 zam. gm. Strzałkowo, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 2,8 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo posiadanego zakazu sądowego.

18 sierpnia w Gółkowie policjanci ruchu drogowego zatrzymali Marka M. lat 33 zam. gm. Słupca, który kierował ciągnikiem rolniczym, będąc w stanie nietrzeźwości 1,4 promila alkoholu w organizmie.

18 sierpnia w Gółkowie policjanci ruchu drogowego zatrzymali Krzysztofa R. lat 48 zam. gm. Słupca, który kierował samochodem osobowym, będąc w stanie nietrzeźwości 0,6 promila alkoholu w organizmie.

18 sierpnia w Pokojach policjanci Wydz. Krym. zatrzymali Piotra W. lat 17 zam. gm. Słupca, który kierował motorowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 0,9 promila alkoholu w organizmie.

19 sierpnia w Słupcy policjanci ruchu drogowego zatrzymali Magdalenę W. lat 33 zam. Słupca, która kierował samochodem osobowym, będąc w stanie nietrzeźwości 2,1 promila alkoholu w organizmie.

19 sierpnia w Trąbczynie policjanci PP Zagórów zatrzymali Henryka W. lat 52 zam. gm. Zagórów, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 1,3 promila alkoholu w organizmie.

20 sierpnia w Słupcy policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali Jana Ł. lat 28 zam. Słupca, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 2,4 promila alkoholu w organizmie.

21 sierpnia w Orchowie policjanci PP Orchowo zatrzymali Piotra B. lat 22 zam. pow.mogileński, który kierował motorowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 2,3 promila alkoholu w organizmie.

21 sierpnia w Słupcy policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali Andrzeja S. lat 52 zam. gm.Lądek, który kierował motorowerem, będąc w stanie nietrzeźwości 1,8 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów.

  1. Bardzo irytuje mnie rubryka nietrzeżwi kierowcy. Może czas rozdzielić rowerzystów i motorowerzystów od kierowców na w\w pojazdy nie jest potrzebne prawo jazdy więc jaka pewność że to kierowcy ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *