Plażówka w ukropie

28 lipca, 2010
Uśmiechnięci, zadowoleni laureaci turnieju
Uśmiechnięci, zadowoleni laureaci turnieju

Strzałkowo: Lato z samorządem
Młodym ludziom, którzy z takich zapałem i entuzjazmem walczyli o wygraną przy żarze lejącym się z nieba, należą się słowa uznania i pochwały. Duch sportowy oraz chęć rywalizacji zwyciężyły z niebotycznym upałem. Co prawda zawodnicy stanęli w szranki turnieju siatkówki plażowej, zatem piękna, słoneczna aura jest jak najbardziej wskazana, to mimo wszystko niewielu ma ochotę biegać w taki skwar. Tym bardziej cieszy duże zainteresowanie tym współzawodnictwem.

Postarano się stworzyć uczestnikom sportowych zmagań jak najlepsze warunki. Upał zmusił do polewania wodą co kilka chwil gorącego piasku. Był on tak nagrzany, że trudno było po nim biegać bosymi stopami. Wreszcie po długiej i zaciętej rywalizacji przyszedł czas na podsumowanie i uhonorowanie najlepszych.

Zwycięskim duetem w Turnieju Siatkówki Piłki Plażowej Par Mieszanych został: Ilona Zielińska i Jerzy Augystyniak. Drugie miejsce zdobyli: Marta Banaszak i Mateusz Iglewski, trzecią lokatę wywalczyli: Grażyna Urbańska i Hubert Sowacki, natomiast czwartą parą turnieju była: Agata Czerniak i Szymon Nowak.

Nagrody laureatom turnieju wręczyła Honorata Łysiak – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie, a ich fundatorem był Dariusz Grzywiński – wójt strzałkowskiego samorządu. Warto dodać, że nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Zygmunt Dobrychłop, a koordynatorem turnieju był Piotr Gałan.

Siatkówka plażowa rozegrana została w ramach akcji ,,Lato z samorządem”, której organizatorem jest wójt gminy i Gminny Ośrodek Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *