Plebiscyt przedłużony!

15 października, 2010

Samorządowiec kadencji 2006-2010
Od kilku dni jesteśmy zasypywani kuponami w naszym plebiscycie. Po przeczytaniu jednego z listów dołączonego do kuponu konkursowego postanowiliśmy przedłużyć przyjmowanie głosów. Uwagi naszego czytelnika były słuszne, że po krótkiej naradzie wydłużyliśmy czas trwania plebiscytu do 10 listopada. A więc – wasza szansa na aparat Fujifilm S2500HD rosną!

List postanowiliśmy opublikować w całości. Jest krótki, ale zawiera ważne stwierdzenia: „Szkoda, że konkurs trwa tak krótko. Niby dla czytelników lepiej bo możemy wygrać nagrodę szybciej, ale dla polityków to będzie oznaczało, że tytuły jakie otrzymają zostaną zapomniane przez wyborców. Półtora miesiąca przed wyborami ocenienie kadencji, która przecież jeszcze trwa, będzie niepełne” – napisał nasz wierny czytelnik, którego nazwisko jest znane redakcji.

Uwaga słuszna, przychylamy się do tego spostrzeżenia i przedłużamy czas dostarczania kuponów konkursowych dokładnie do 13 listopada. Wyniki konkursu opublikowane zostaną w wydaniu „Gazety Słupeckiej” 16 listopada, czyli na kilka dni przed wyborami samorządowymi. Daje to wam również większe szanse na zdobycie nagrody. Wypełniając większą ilość kuponów, do czasu trwania konkursu, zwiększacie swoje szanse na zdobycie nagrody która już czeka na Was w redakcji!

Kupony będą drukowane w każdym numerze do 9 listopada włącznie. A więc macie naprawdę duże szanse na wygranie aparatu. Kupujcie naszą gazetę, wypełniajcie kupony i wygrajcie aparat!

Lista nominowanych, czyli wszystkich samorządowców z naszego terenu, opublikowana jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *