Policja czeka na oszukane osoby

3 kwietnia, 2020

Komenda Powiatowa Policji w Słupcy prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupcy postępowanie przygotowawcze w sprawie podejrzenia popełnienia oszustwa przy świadczeniu usług pośrednictwa płatniczego, które miało mieć miejsce w podmiocie gospodarczym Euro-Kasjan z siedzibą w Zagórowie.

Jak czytamy na stronie internetowej słupeckiej komendy – Prowadzący sprawę proszą wszystkie osoby, które czują się pokrzywdzone/oszukane o zgłaszanie do słupeckiej jednostki policji listownie, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej z wykorzystaniem przygotowanego formularza. Prosimy, aby zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa składały wyłącznie osoby, które wcześniej tego nie uczyniły oraz te, które nie były przesłuchiwane w charakterze świadka/pokrzywdzonego w tej sprawie. Osoby, z którymi były już przeprowadzane czynności i przekazywały potwierdzenia dokonanych wpłat nie składają ponownie zawiadomienia.Zawiadomienia prosimy składać niezwłocznie po zapoznaniu się z tym ogłoszeniem.

W przypadku pytań można kontaktować się z prowadzącym postępowanie – 63 274 12 77 lub sekretariatem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Słupcy – 63 274 12 70.

Adres:
Komenda Powiatowa Policji w Słupcy
62-400 Słupca
ul. Poznańska 13
„EURO KASJAN” – RSD-202/2019

E-mail:
dyzurny.slupca@po.policja.gov.pl

Wniosek do pobrania:
zawiadomienie_kpp_slupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *