Pościg i policyjne strzały

16 września, 2013

Wsi spokojna, wsi wesoła – dziś już chyba mówić tak nie można, szczególnie po niedzielnym zajściu w miejscowości Kowalewo Opactwo Parcele, gdzie policja ścigała samochód, funkcjonariusz oddał strzały, uszkodzony został policyjny wóz a sprawca całego, poważnego zamieszania – zbiegł.

W niedzielę (15.09) spora część mieszkańców gminy Słupca spędzała popołudnie na zawodach strażackich w Gółkowie. Kiedy zawody dobiegały już końca w pobliskiej miejscowości Kowalewo Opactwo Parcele policja prowadziła pościg za uciekającym białym busem, a chwile trwogi przeżyli mieszkańcy posesji, na którą wjechał kierowca

– Policja ścigała białego busa już od drogi krajowej. Jechał bardzo szybko – uciekał, skręcił przy… Cały artykuł we wtorkowym (17.09) wydaniu „Gazety Słupeckiej”.

  1. Ciekaw jak czuł byś się jeśli to na twoich rodziców jechał by ten rozpędzony bus??? No chyba że to ty byłeś jego kierowcą !!!

  2. Pewnie bolek jakieś dragi wiózł dlatego się nie zatrzymał!!!
    Szkoda, że go nie złapali by się okazało 🙂

  3. nie ma jak to zatrzymać rowerzystę, nam w policji wychodzi najlepiej, no i przy okazji statystyka się poprawia. Ahoj !

  4. Jak się czyta wasze wpisy to pusty śmiech człowieka ogarnia i nawet nie chce się nic tutaj komentować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *