Powidz w telewizji

13 marca, 2011
Irek Bieleninik będzie opowiadał o Herculesach
Irek Bieleninik będzie opowiadał o Herculesach

Irek Bieleninik będzie opowiadał o Herculesach
„Jak to ruszyć” – to tytuł programu telewizyjnego TVN Turbo. Jego celem jest przybliżenie widzom między innymi budowy, a przede wszystkim sposobu działania olbrzymich maszyn. Nic dziwnego, że jednym z bohaterów programu stał się samolot transportowy C- 130E Hercules.

Wizytę w 33. Bazie Lotnictwa Transportowego złożyła ekipa TVN-u na czele z prowadzącym ten program – Irkiem Bieleninikiem. Zarówno rozmiary samolotu, jak i powierzchnia hangaru zrobiła na gościach nie lada wrażenie. Uwagę ekipy telewizyjnej przykuły także rozmiary samej Bazy, a także prowadzonych tu inwestycji. Sporo pochwał zebrał również personel.

Ekipa telewizyjna w Powidzu i okolicach przebywała kilka dni. Irek Bieleninik i ludzie pomagający mu w tworzeniu reportażu nocowali i żywili się w powidzkim Bazarze i Jabłonie. Bardzo sobie chwalili gościnność i smak powidzkiej kuchni. Co wynikło z wizyty ekipy telewizyjnej w Powidzu? O tym przekonamy się za kilkanaście dni. Emisja programu zaplanowana jest na 19 marca w TVN Turbo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *