Powstaną nowe mieszkania

25 kwietnia, 2011
W Słupcy powstaną nowe mieszkania
W Słupcy powstaną nowe mieszkania

Elżbieta i Andrzej Mazurkiewiczowie znani są w naszym mieście i poza jego granicami, przede wszystkim, z działalności usługowo- handlowej w branży odzieżowokrawieckiej.

Salon Odzieżowy ELKA mieści się w Słupcy, Koninie i od niedawna we Wrześni. Poszerzeniem działalności, zdecydowanie odmiennej, jest budowa domów jednorodzinnych i bloków wielorodzinnych. Zadowoleni klienci mają już swoje eM w Strzałkowie, okolicach Swarzędza, Poznania, a będą mieli także i w Słupcy, gdyż Andrzej Mazurkiewicz lada moment rozpocznie budowę wielorodzinnego bloku przy ul. Berlinga.

Andrzej Mazurkiewicz zdobył już doświadczenie w branży budowlanej i postanowił spróbować swych sił na rynku lokalnym. Biznesmen planuje wybudowanie bloku wielorodzinnego przy ul. Berlinga, pomiędzy marketem Intermarche, a blokami wybudowanymi przez firmę Wexel.

– Trzypiętrowy blok przewidziany jest na sto rodzin, ok. 5 tys. m2; lokale mieszkalne o powierzchni od 38 m2 do 56 m2. Powstaną również piwnice, garaże, pomieszczenia na lokale usługowo-handlowe. Dojazd do bloku będzie od ul. Berlinga i ulicą, która powstanie od ul. Kopernika, przy kościele. Blok będzie budowany z ceramiki, a nie z wielkiej płyty. Zachęcają ciekawe i funkcjonalne rozwiązania mieszkalnych wnętrz.

Budynek będzie budowany w trzech etapach, przez 3 lata. W I etapie powstanie ok. 30 mieszkań. Oddajemy stan deweloperski, ścianki działowe wg życzenia klienta. Ogrzewanie zapewni miejski cieplik, jednak każde mieszkanie będzie posiadało swój indywidualny licznik. Nie będzie czynszu, gdyż to wspólnota mieszkaniowa będzie zarządzała budynkiem. Jedynie na czas budowy firma będzie administratorem budynku.

Planujemy duży parking, na ponad sto samochodów i plac zabaw.

Obecnie trwają zapisy chętnych do nabycia swojego mieszkania. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

  1. Nie będzie czynszu? Jeśli jako czynsz rozumiemy wynagrodzenie z tytułu wynajmu lub dzierżawy to jakie ma znaczenie kto będzie zarządzał budynkiem skoro mieszkania są własnością lokatorów?

    Jeśli zaś, zgodnie z potocznym rozumieniem tego słowa, uznamy jako czynsz opłatę na rzecz np. spółdzielni mieszkaniowej to tak opłata oczywiście BĘDZIE. Złożą się na nią chociażby koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, składka na fundusz remontowy itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *