Proboszcz z Giewartowa odwołał rekolekcje

11 marca, 2020

„W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego także w naszym rejonie – w duchu poczucia odpowiedzialności i roztropności – ODWOŁUJĘ REKOLEKCJE i wszystkie spotkania parafialne. W tym tygodniu w kościele będą tylko Msze święte, czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu i Godzina Miłosierdzia (nie będzie też Drogi Krzyżowej). W zależności od rozwoju sytuacji dalsze decyzje dotyczące kolejnego tygodnia podejmę w sobotę.
Proszę też Was wszystkich o trwanie na modlitwie: w naszych rodzinach (które są kościołami domowymi) i w naszym kościele podczas indywidualnej adoracji. Kościół nasz będzie otwarty, aby zawsze można było wejść i prosić o Boże zmiłowanie dla nas. Po każdej Mszy św. w naszym kościele prosić będziemy o wstawiennictwo św. Rocha i śpiewać – zgodnie z tradycją naszych Ojców – suplikacje.
Bardzo proszę o roztropność w naszych postawach i relacjach z innymi oraz o gorliwość w modlitwie za ludzi chorych i zarażonych, jak również w intencji wszelkich służb. Niech będzie to też czas wzajemnej sąsiedzkiej pomocy.
Jednocześnie informuję, że jestem do dyspozycji, gdyby była potrzebna jakakolwiek pomoc indywidualna, spotkanie z chorym itp.” – informuje na stronie parafii ks. Proboszcz Jacek Dziel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *