Przedświąteczne spotkanie z Miss

26 grudnia, 2009
Kasia Suberska II vice Miss Polonia z wizytą w SOSW
Kasia Suberska II vice Miss Polonia z wizytą w SOSW

Kasia Suberska II vice Miss Polonia z wizytą w SOSW
W ramach współpracy między placówkami oświatowymi LO i internatu SOSW w Słupcy, Kasia Suberska – uczennica słupeckiego Ogólniaka, II vice Miss Polonia 2009, spotkała się z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Spotkanie w świetlicy SOSW (09.12) z uroczą Miss Polonia Kasią Suberską zorganizowała Halina Kocięcka oraz pedagog LO Wojciech Kocięcki, który przygotował multimedialny pokaz fotografii przedstawiających zgrupowanie finalistek Miss Polonia w Tajlandii, a także koncert finałowy w Łodzi. Kasia opowiedziała uczniom o swojej przygodzie z wyborami piękności.

Uświadomiła, że efekt końcowy, który widzimy w telewizji, jest poprzedzony wieloma godzinami ciężkich prób, ćwiczeń, często wielu wyrzeczeń. Niemniej jednak marzenia się spełniają i warto je realizować. W spełnieniu marzeń Kasi pomogła jej mama, dalej odwaga, wytrwałość i trochę szczęścia.

Młodzież, po obejrzeniu fotograficznego pokazu, pytała o mieszkańców Tajlandii, o prezenty, które Kasia zabrała ze sobą na licytację, a także czy ma chłopaka – na to ostatnie pytanie padła odpowiedź twierdząca. Pytano również, co po maturze?

Marzeniem Kasi od zawsze była medycyna, dlatego też wybrała w LO kierunek biologiczno- chemiczny. Jednak przygoda z wyborami piękności zmieniła jej plany na przyszłość. Kasia planuje studia prawniczoadministracyjne, a także realizację szeregu propozycji, które rozsypały się przed nią po zdobyciu tytułu II vice Miss Polonia. Kasia nie chciała zdradzić szczegółów ciągle pojawiających się ofert.

Obiecała, że jak tylko się one skrystalizują przedstawi je Czytelnikom Gazety Słupeckiej. Spotkanie zakończyło się pozowaniem do zdjęć z Miss. Kasia także rozdawała swoje autografy. Kierownictwo SOSW oraz uczniowie życzyli naszej Miss wszystkiego co najlepsze z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, podarowali jej także własnoręcznie wykonany świąteczny podarunek.

To było bardzo udane spotkanie.

  1. no jak dzieci chca to im daje. A nie pomyslales ze moze to wlasnie one maja z tego frajde a nie Kasia?

  2. Gdyby to był jakiś pisarz, reżyser, naukowiec, pedagog etc. – rozumiem. Ale dziewczyna, która zrobiła…. właśnie…(?) – co zrobiła? Organizować młodzieży spotkania z wartościowymi osobami, które Coś osiągnęły. Coś przez wielkie „C”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *