Przedszkolne błędy zabrały nam punkty

27 sierpnia, 2013

SKP Słupca – VICTORIA Września 3:4 (3:2)
Czasami po meczu piłkarskim mówi się, że szkolne błędy zadecydowały o wyniku. W przypadku sobotniej konfrontacji SKP z VICTORIĄ Września możemy mówić o błędach… przedszkolnych. Mimo zmian w zestawieniu słupecka obrona nadal jest bardzo dziurawa. Z VICTORIĄ straciła cztery gole, a to spowodowało, że SKP przegrał kolejny trzeci z rzędu mecz w lidze. Czy doprowadzi on do rewolucji w klubie? O tym przekonamy się w najbliższych dniach.

Skład SKP: Przybyła, Mikołajczyk (Stawowy), Bednarowicz, Walerczyk Woźniak, Gromanowski (Krawiec), Głowala, Lorencki, M. Duszyński, Kubiak, Jasiak (Sz. Duszyński)

Sobotni mecz był pojedynkiem z podtekstami. Po pierwsze zawsze przyjazd drużyny prowadzonej przez Adama Topolskiego elektryzuje kibiców, a gdy jest to odwieczny rywal, jak VICTORIA Września to mecz tym bardziej urasta do miana wydarzenia. Po drugie SKP zanotował fatalny ligowy start. Także wydawało się, że trener Przysiudagrał nie tylko o punkty, ale i o zachowanie posady. W pierwszej połowie ton grze nadawali…

Powiedzieli po meczu:
Waldemar Przysiuda (trener SKP), Jakub Woźniak (strzelec dwóch bramek), Adam Topolski (trener VICTORII)….

Więcej we wtorkowym (27.08) wydaniu „Gazety Słupeckiej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *