Pseudonim „Sławek”. Sprzeczne zeznania Leszka Woźniaka

24 stycznia, 2012

W poniedziałek (23.01.) przed sądem stanął radny powiatowy Leszek Woźniak. Sprawa jego lustracji wydaje się być już przesądzona – Woźniak w prokuraturze potwierdził swoje podpisy na kilku oświadczeniach o współpracę z tajnymi służbami w czasach komuny. W sądzie oświadczył jednak, że nie był świadom tego, że to tajne służby.

JA BYŁEM MŁODY
Radny powiatu słupeckiego Leszek Woźniak został poproszony o wyjaśnienia. Chciał złożyć oświadczenie przygotowane na kartkach ponieważ jak mówił – jest bardzo zdenerwowany (co zresztą było widać). Radny Woźniak wielokrotnie w swym przemówieniu podkreślał, że był bardzo młody i niedoświadczony życiowo gdy dostał się do pracy w słupeckim Mostostalu.

Przed sądem wyjaśniał, że pytania od osób, które uważał za milicjantów były kierowane w trosce o to, by w jego zakładzie pracy nie dochodziło do kradzieży.

„Dziś też prosi się społeczność o informowanie o przestępstwach.” – mówił Woźniak.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

 1. Przykre jak można zaszczuć człowieka zanim cokolwiek mu się udowodni i nie chodzi mi tylko o tą sprawę.

 2. Przykre a raczej żałosne są zeznania na poziomie przedszkolaka człowieka, który donosił draniom, którzy dziś śmieją się ludziom w twarz zza rządowych stołków i przykre a raczej żałosne jest to, że sądzi on że się wyłga płaczem niewiedzą lub kręceniem bo ktoś nie wyczyścił mu jak należy teczki w latach 90tych i nie chodzi mi tylko o tą sprawę.

 3. Tak jak w całym kraju panuje dzika i niczym nieokiełznana nagonka na jakąkolwiek formę współpracy z byłymi służbami tak i nasza Słupca ma swoją sensację. Pastwienie się nad panem Woźniakiem pokazuje jak niskie instynkty kierują większością z nas w życiu. Nikt nie wskazał osoby która dzięki jego informacjom została niewinnie skazana, chodzi tylko o podpisy, jego czy nie. I tylko tyle. I to prawdopodobnie działo się 30 lat temu. A co myślą o tym ci którzy teraz podpisali współpracę ? Może za 30 lat po tym pięknym ustroju z niewidzialną ręką rynku też nie pozostanie żaden ślad poza emerytami bez świadczeń. Może ktoś wtedy też utworzy PiS bis i IPN i będą szastać tajnymi dokumentami. Sądzicie że obecnie nie ma takich ludzi ? Zawsze byli. I zawsze byli państwu potrzebni. W Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemczech takie dane nie są nigdy publikowane. Taki drobiazg.

 4. oj misiu, misiu, widać, że masz zapewne też coś w związku z lustracją na sumieniu skoro tak atakujesz oczyszczanie aparatu państwa z drobnych, kłamliwych szumowin. Mało tego, po misia wpisach widzę, że jak reszta esbecji i komuchów atakuje on bezpodstawnie bez argumentów kościół. Ja wiem, wielu z księży też było zdrajcami i agentami sb ale zrozum misiu, że właśnie dlatego, że kościół reprezentował jakieś pozytywne wartości moralne to ci komunistyczni dranie umieszczali tam koniecznie swoich agentów. Chyba kontakt operacyjny pseudo „Cappino” jest dobrym przykładem. Będzie się zarzekał, że on nic nie wiedział, nie szkodził, nie mówił, a robi jak za czasów donoszenia swoje, co komuchy każą to on robi. Znamy wasze metody! Czy nie rozumiesz, że Państwo Polskie cały czas ma w sobie tą komunistyczną drzazgę i misiu nawet na oczyszczanie się z mniejszych drzazg typu pan radny nie pozwalasz? Jest chyba oczywistym, że tzw. upadek komunizmu z 1989 roku jest to tylko chytra sztuczka komuchów. w rzeczywistości było to uwłaszczenie komuchów i łagodne przetransportowanie ich do tzw. systemu demokracji, kapitalizmu. Czy jesteś misiem o tak małym rozumku, że nie jesteś w stanie tego pojąć?
  Przecież chyba fakt, że główni zbrodniarze komuny, tj. jaruzel, kiszczak i ich towarzystwo nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności jasno dowodzi, że to czerwone draństwo czały czas kontroluje Polskę. Przecież morderca księdza Popiełuszki pobiera teraz rządową emeryturkę i chodzi sobie po ulicach Łodzi w czarnych okularkach i siwej czuprynce.

  Piszesz coś o Niemczech?!!! Czyżbyś był aż tak niedoinformowany, czy może jak zwykle po drańsku, celowo chcesz zakłamać rzeczywistość? To właśnie w Niemczech w służbach publicznych, pod koniec 2011 roku, przedłużono LUSTRACJĘ przynajmniej do 2019 roku!! Nawet poszerzono jej zakres działania! Tam sprawdzają wszystkich pracowników służby cywilnej na kierowniczych stanowiskach, członków rządu, posłów i kandydatów na wybieralne urzędy. A nawet osoby mianowane na stanowiska honorowe! I co roku kilkadziesiąt tysięcy obywateli składa wnioski o udostępnienie im teczek stasi, czyli odpowiednika naszej, tfu, sb.
  Dlatego misiu, musisz mieć coś na sumieniu, skoro tak kłamliwie próbujesz przedstawiać innym lustrację. W Czechach nie zastosowali grubej kreski, tam zdołali rozliczyć się z draniami, którzy u nas dzięki panu tadziowi mazowieckiemu kradną ile wlezie od dziesięcioleci. A pan radny widać, że jest takich jak misia i komunistów działania wyuczony, bo skoro nawet sędzia nie wytrzymuje i w trakcie jego kłamstw wytyka mu niezgodność z poprzednimi zeznaniami to o co chodzi?
  A myślisz, że ci których swym donoszeniem skrzywdził mieliby w tamtych lub tych chorych czasach domagać się zadośćuczynienia? Przecież oprawcy, agenci sb nadal mają się dobrze. Więc dlaczego uważasz, że ofiary donosicieli mają wystawiać się na odstrzał?
  Myślicie, że waszych zwierzęco zbrodniczych metod nikt nie zna? Taki drobiazg denny misiu.

 5. A ja mam pytania do solidaruchów. 1/ kiedy zrealizują hasełka z 1989r na które nabrali naród i przy pomocy których doprowadzili do obalenia PRL a brzmiały ,,mamy równe żołądki” ,,solidarność zarejestrujecie bułki z szynką jeść będziecie” 2/ kiedy zrealizują postulaty porozumień m.in z Gdańska,Jastrzębia.Ustrzyk które to gwarantowały nam sielankowe zycie. 3/ czy jest prawdą że ci tzw działacze solidarności dzięki którym dzisiaj robotnik żyje sobie godnie i dostatnio ha,ha,ha pobierają specjalne sute emerytury / czytałem taką wypowiedź na jednym z portali/ .Jestem za surowym karaniem złodziejaszków mienia bez względu czy jest to komuch czy solidaruch ale mam gdzieś karmienie mnie bzdurami o kapusiach kiedy w kraju bieda że aż piszczy.

 6. Nie jestem „solidaruchem”, komuchem, palikotuchem, pisuchem, ani pouchem ale odpowiem na Twoje naiwne i kierujące celowo uwagę na ślepy tor pytanie.

  Włodku, dziwię się, że znasz postulaty, historię porozumień z Gdańska, Jastrzębia i tak dalej a nie wiesz, czym była Solidarność i jak została wyrolowana. Czy uważasz za nieprawdę fakt, że agenturę komuchów przed 1989, i ich następców po 1989, umieszczano właśnie w Solidarności i jej podobnych organizacjach?
  Przecież komuszole nie były i nie są takie głupie, żeby nie wiedziały, że trzeba agentów umieszczać tam gdzie są antykomuniści, kościół lub inne struktury przeciwne demoralizacji, totalitaryzmowi, itp. Czy nie wiesz, że tak naprawdę Solidarnością była wyłącznie Solidarność Walcząca, zniszczona przez Bolka wałęsę i jego zwierzchników komunistycznych? Jeżeli wiesz tyle o histroii Solidarności, o postulatach itd, to jak możesz zadawać takie dziecinne naiwne pytania? Czy myślisz, że prawdziwa Solidarność to wałęsa, mazowiecki, michnik, kuroń i im podobni?!! Aż tak dałeś się nabrać?

  Czy nie wiesz, że oni dogadali się z komuchami, że wielbili i wielbią ich jak swoich bogów, dzięki, którym dostali władzę w zamian za ochronę ludzi komunistycznego systemu? Przecież to widać w ich każdym działaniu, słowie i myślii. Przypatrz się panu walęsie, kuroniowi, mazowieckiemu i ich chłoptasiom takich jak pawlok, który zbija kokosy za służbę dla zsrr. W latach 80 zsrr miał embargo na sprzęt komputerowy, który pawlok z zachodu skupywał i dostarczał sowietom: http://pl.wikipedia.org/wiki/Agrotechnika_(spółka) Bury wówczas i dzisiaj też ma się wspaniale. Czy Włodku nie widzisz, że teraz pawlok i jemu podobni robią jak dawniej? superstrażak podpisuje niewolniczą, haniebną i zdradliwą umowę o dostarczanie gazu z rosji, że aż nawet unia europejska w swoich interesach (niekoniecznie polskich) musi interweniować! A kim jest minister cyfryzacji? Kiedyś donosił na solidarnościowe drukarnie, dzisiaj donosi na wolny jeszcze internet. Nie słyszałeś piosenki bojówki gestaPO w Poznaniu przed siedzibą po: „michał boni to jest gość – kiedyś wsypywał drukarnie – dzisjaj da hakerom w kość”?

  Kim jest shetynina, dawny członek Solidarności Walczącej, który okazał się podwójnym agentem pracującym dla komunistów? („Układ wrocławski – wywiad z Grzegorzem Braunem” http://klubgpopole.pl/?p=340, jest tam też mowa o TW „miś”). Dzisiaj, to wielki człowiek po, pseudorywal tóska. Przykładów takich solidaruchów są dziesiątki, więc nie wiesz o co chodzi? A jak nie wiesz to nakieruje Cię jeszcze bardziej dzięki słowom Marszałka Piłsudskiego: „Proszę panów, agentury obce to jest zjawisko stałe i codzienne, towarzyszące nam rok za rokiem, dzień za dniem, jest to część naszego życia tak wielka i tak starannie w stosunku do nas ułożona, iż nasza praca – że tak powiem – jest współbieżna z pracą agentur obcych”.

  Sęk w tym, że dzięki zwycięstwie solidarności w 1989 (tak naprawdę największej PRZEGRANEJ Solidarności) i mediom takim jak michnika gazeta wybiórcza mamy to zjawisko, o którym mówił kiedyś Piłsudski teraz jako głównodowodzące naszym życiem politycznym, gospodarczym i społecznym. Wyszukaj sobie, (póki nie ocenzurowany jeszcze) na youtubie: Zakazany, ukrywany 27 lat film. Jak Bolek Wałęsa zniszczył Solidarność , to może trochę Ci się rozjaśni czym była prawdziwa Solidarność a czym jest fałszywa. Tu masz odpowiedź na biedę Polaków, na ciągłe, od września 1939 roku, a nawet wcześniejsze, niszczenie Polski i Narodu Polskiego. Jest to zemsta stalina i jego następców za Cud nad Wisłą! Jakby Katyń jeszcze im nie wystarczył. Są nienasyceni. Czarno widzę przyszłość niepodległości Polski, szczególnie po 10 IV. Brak grubej krechy i lustracja w wydaniu takim jak ma to miejsce w Niemczech to było lekarstwo, zaprzepaszczone zostało przez gruboskreskowców i potem „nocną zmianę”, w której pacholęcie jaruzela, kiszczaka, wałesy i mazowieckiego, strażak pawlok zrobił co mu kazano.

  Ja wiem, ten pan słupecki radny jest malutkim i niewiele znaczącym pionkiem, ale skoro głównych drani nie można sprawiedliwie osądzić to przynajmniej niech będzie można zdemaskować drobne płotki, jeżeli są tak obłudne, że stosują metodę: kłamania, mataczenia i wypieranie się winy na upartego. Bo czy na zbrodniarzach takim jak kiszczak, jaruzelski i im podobnym można wyegzekwować sprawiedliwość? Jedynie ich dusze zaznają sądu za swe czyny. A popatrz Włodku np. na takiego manuela noriegę… zgodę na jego ekstradycję wydała Francja i pod koniec 2011, ten schorowany, 77 letni zbrodniarz, prawie dorównujący sowieckiemu jaruzelskiemu, kiszczakowi, trafił do więzienia w Panamie. Skazany został na ponad 60 lat. A u nas co najwyżej michnik powie o jaruzelu „odppppppiepppprzcie się od gggeeeenneeeerała” i będzie w gazecie wybiórczej opisywał go jako wzór cnót i mądrości.

  Piszesz, że pobierają emerytury? Kto? Agenci, komuchy i zbrodniarze typu zabójcy księdza Popiełuszki pobierają. To się zgadza, bo taki Piotrowski (jeden z morderców Popiełuszki) spokojnie sobie chodzi po ulicach Łodzi i pobiera na konto żony swoje sute wynagrodzenie. Włodku, coś słyszałeś ale nie wiesz w którym kościele dzwonią. Albo kierowca księdza Popiełuszki, też sobie spoko żyje, dostał jeszcze odszkodowanie, wówczas równowartość 25 nowych samochodów za otarcie ręki i przeciętą nożyczkami marynarkę, która niby uszkodziła się mu gdy niby wyskakiwał przy prędkości ponad 100km/h z samochodu porywaczy księdza. Jemu samemu, oprócz otarcia rączki, nic złego się nie stało, przy 100km/h! Tak można wyliczać bez końca a sprawiedliwości żadnej, więc kto tak naprawdę kogo karmi bzdurami o kapusiach?

  Takie odwracanie uwagi od zdrajców, kapusiów i usprawiedliwianie ich kierowaniem uwagi na tor „biedy aż piszczy” to jakbym już gdzieś widział, czytał i słyszał… No tak! Stare dawne metody Grupy D dezinformacji i dezintegracji: Departament IV Ministerstwa Spraw Wewnętrznych prl, a po 1989 Departament Studiów i Analiz MSW.
  Dlatego nie kamufluj obalenia prl skoro został on na nowo postawiony!

  „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.” Piłsudski, 1927

 7. Antyberia moje pytanie nie było naiwne ponieważ to były hasła solidaruchów przy pomocy którego obalili PRL i ja również na nie dałem się nabrać a postulaty porozumień m.in z Gdańska to tez naiwność? A ty mędrcu od siedmiu boleści gdzie byłeś że dopuściłeś do powstania takiej sytuacji jaką sobie teraz wymyśliłeś,w te brednie to żaden zwykły obywatel nie wierzy możesz nimi karmić samego siebie.Ludzie chcą pracy by mogli normalnie żyć a nie karmienia ich bredniami przez ciebie wypisywanymi.

 8. do antyberii
  1.Nie mam absolutnie nic wspólnego z lustracją.
  2.Nie nazywam nikogo / nawet skazanego / „szumowiną”.
  3.Atakuję nie tylko kościół ale wszystko co jest nieprawdziwie i nierzetelnie przedstawiane społeczeństwu i nie jest to atak bezpodstawny ale znam i staram się zrozumieć ten radiomaryjny język
  4.W temacie pozwalania na oczyszczanie z „tych drzazg” nie mam wpływu
  5.Nie wydaje mi się że mam „mały rozumek” chyba że to oznacza inne poglądy lub niepodzielanie twoich.
  6. „Jaruzelski i Kiszczak nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności” tak samo jak Pinochet. W świetle ostatnio ujawnionych listów pomiędzy Reaganem i Thatcher widzimy zupełnie nowy obraz stanu wojennego ale to nie pasuje do twoich założeń i ja to rozumiem pomimo „małego rozumku”.
  7.Morderca Popiełuszki chodzi po ulicach Łodzi. A co ma fruwać ? Wiem doskonale że najlepiej byłoby gdyby został rozstrzelany, powieszony a potem utopiony. Niestety nie miałem na to wpływu. Żadnego.
  8.W Niemczech obywatele mają dostęp do teczek Stasi. Spróbuj zajrzeć do swojej w Polsce.
  I na tym polega całe draństwo. Kilkadziesiąt osób mających dostęp do akt co kilka miesięcy wyciąga jak asy z rękawa podobno oryginalne dokumenty, które następnie sąd podważa i oczyszcza z pseudozarzutów podaję link
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11269622.html
  7 lat / siedem / zajęło prof. J. Stanek udowadnianie że nie był agentem.
  9. Tak w Czechach nie było grubej kreski tylko rozliczenie i oczyszczenie administracji z agentów. Dlaczego u nas ciągnie się to 22 lata ? Komuś to odpowiada, wieczne babranie się w błocie i opluwanie ludzi.
  10. Jakich moich zwierzęco zbrodniczych metod ? I dlaczego „denny misiu”
  Czy może brakło argumentów ? Zawsze na koniec można powiedzieć „
  A u was biją murzynów”
  Na temat „ pozytywnych wartości moralnych kościoła” nie chce mi się nawet pisać. Na szczęście może i są teraz „ chore czasy” / nie wiem kiedy będą wg ciebie zdrowe, chociaż mogę je sobie wyobrazić / ale na temat tej moralności można już pisać bez strachu że zostanie się spalonym na stosie. I to lubię w tych „ chorych czasach”
  I jeszcze jedno – kiedy brakuje mi argumentów nie staram się używać epitetów i nie przedrzeźniam osób które mają wadę wymowy ale to już następny twój wpis, którego nie zamierzam komentować.

 9. Jeszcze jedna sprawa, którą przeoczyłem. Piszą w jednym zdaniu o Wlk. Brytanii, Francji i Niemczech miałem na myśli Niemcy a nie Dederówko którego się od razu uczepiłeś jak pijany płotu. Służby innych państw po prostu przejmują agentów dla swoich nowych celów nawet przy zmianie ustroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *