Rodzice chcą sprawiedliwości

28 sierpnia, 2013

Właśnie mijają dwa lata od wypadku samochodowego, w wyniku którego zginął nastolatek z gminy Zagórów Wiktor Herian. Kilkanaście dni temu w tajemniczych okolicznościach zmarła nastoletnia Patrycja Socha. Oba te zdarzenia łączy postać Kamila K. Zdaniem rodziców Patrycji i Wiktora to on ponosi winę za śmierć ich dzieci. Dlatego domagają się sprawiedliwości.

Ogromny ból, cierpienie, którego nie da się opisać przeżywają zarówno rodzice zmarłego tragicznie po wypadku samochodowym Wiktora Heriana, jak i Patrycji Sochy, która niedawno w tragiczny sposób straciła życie. Ci młodzi ludzie, mający przed sobą piękne perspektywy stracili życie, po tym, jak na ich drodze pojawił się Kamil K, oskarżony zarówno w jednym, jak i podejrzany w drugim postępowaniu. Rodzice Wiktora i Patrycji, (Wiktor miał zaledwie 18 lat, a Patrycja 15) do końca życia nie pogodzą się z tą tragedią. Oczekują sprawiedliwości. Mówią nam, że…

Więcej we wtorkowym (27.08) wydaniu „Gazety Słupeckiej”.

 1. DOŁĄCZ DO NAS!
  NIEPOKONANI BUDUJĄ WIELOTYSIĘCZNĄ SPOŁECZNOŚĆ POLAKÓW I POLEK!

  Jeśli chcesz działać, pomagać innym lub sam potrzebujesz wsparcia na rozprawach sądowych, w urzędach? Jeśli masz potrzebę aktywnego uczestnictwa w pozytywnych zmianach społecznych razem z NIEPOKONANYMI to dołącz do nas i weź udział w budowie “Powiatowych Społeczności NIEPOKONANYCH”.

  Mamy już naszych przedstawicieli w 11 regionach odpowiadających Sądom Apelacyjnym. Zgłoście się do nich! Oni udzielą Wam wszelkich informacji i pomogą w organizacji “Powiatowych Sesji Społeczności NIEPOKONANYCH”.

  wiecej
  http://www.niepokonani2012.pl/

 2. 5. Poznań

  ZDZISŁAW WISNY –tel: 664 404 062, email: zdzisław.wisny@niepokonani2012.pl

  SO Poznań

  SO Konin

  SO Zielona Góra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *