Rozmowa kandydatów na burmistrza (Video)

Spotkanie w miłej atmosferze
10 listopada, 2010
Spotkanie w miłej atmosferze
Spotkanie w miłej atmosferze

Gazeta Słupecka jako pierwsza w historii miasta zorganizowała rozmowę kandydatów startujących w wyborach parlamentarnych w 2000 roku. Zapis dyskusji opublikowaliśmy w naszym tygodniku. Po dwóch latach na słupeckim targowisku odbyła się w 2002 roku pierwsza debata kandydatów na burmistrza. Teraz przed wyborami samorządowymi postanowiliśmy zaprosić kandydatów, by w siedzibie „Gazety” podyskutowali między sobą.

Nie chcieliśmy ingerować w ich przedwyborcze spory, więc wymyśliliśmy, że każdy z kandydatów będzie mógł zadać swojemu oponentowi po jednym pytaniu.

Kandydaci chętnie zgodzili się na taką formę spotkania. I po postawieniu kilku warunków pojawili się w redakcji w sobotę (6 listopada) w samo południe. Wyszło na to, że podczas redakcyjnej herbatki padło 20 pytań.

Rozmowę między kandydatami moderował zastępca redaktora naczelnego Gazety Słupeckiej i jednocześnie prezes przedsiębiorstwa Władysław Filipczak.

cz.1/6

cz.2/6

cz.3/6

cz.4/6

cz.5/6

cz.6/6

Dyskusja kandydatów na burmistrza trwała nieco ponad półtorej godziny i nie towarzyszyły jej złe emocje. Wszyscy kandydaci podkreślali także obiektywny sposób prowadzenia rozmowy przez zastępcę redaktora naczelnego “Gazety” – Władysława Filipczaka. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *