Seks skandal w naszym powiecie!

22 czerwca, 2010
Erotyczne ogłoszenia dziewcząt z naszego regionu?
Erotyczne ogłoszenia dziewcząt z naszego regionu?

Erotyczne ogłoszenia dziewcząt z naszego regionu? Sprawdzaj, czym zajmuje się Twoje dziecko…
Szok, wstrząs i skandal – tak krótko można powiedzieć o jednym z portali internetowych oferujących „seks przez telefon”. Na stronie znaleźć można setki, jeśli nie tysiące ogłoszeń z naszego powiatu, oferujących spędzenie upojnych chwil z kobietami w negliżu. ,,To skandal” – powiedziała nam kobieta w średnim wieku, która odwiedziła redakcję, zwracając uwagę na problem. Ona sama trafiła na tę stronę gdy odkryła, że jej nastoletni syn coraz więcej płaci za telefon.

Zdenerwowana matka postanowiła dokładniej sprawdzać, czym się zajmuje jej syn. Skontrolowała nawet jego komputer. Tam w zakładce ulubionych stron natknęła się na na anonse erotyczne dziewcząt ze Słupcy.

,,Nie jestem jeszcze taka stara i wiele rzeczy widziałam, ale to co zobaczyłam trochę mnie przeraziło. Całe mnóstwo ofert dziewcząt ze Słupcy i okolic. Młode i te starsze. Wszystkie na zdjęciach w wyuzdanych pozach. Nic dziwnego, ze zawróciły w głowie młodemu człowiekowi” – mówi zdenerwowana czytelniczka, prosząc, by zwrócić uwagę na problem i przestrzec rodziców .

Stronę internetową, o której mowa znaleźć jest łatwo. W najbardziej popularnej przeglądarce witryn internetowych wpisujemy dwa słowa – „ze Słupcy”. Wyskakuje nam kilkaset stron powiązanych z naszym miastem. Pierwsze pozycje zajmują wiadomości lokalne, dalej są ogólnopolskie media piszące o naszym regionie. Na jednej z pierwszych stron znajdujemy tytuł portalu „Laski Słupca”. Ze zdziwieniem zaglądamy do środka. Wejście na stronę możliwe jest tylko po oświadczeniu o pełnoletności i zaakceptowaniu regulaminu.

„Serwis zawiera treści o tematyce erotycznej przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Materiały publikowane na tej stronie są nieodpowiednie i zakazane dla osób poniżej 18 roku życia. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat nie masz prawa wejść na stronę i nie możesz zapoznać się z treścią serwisu. Kliknięcie przycisku WEJŚCIE oznacza, że akceptujesz zawartość strony, tematykę, oraz to, że masz ukończone 18 lat.” – czytamy na wejściowej stronie.

Wchodzimy do środka i widzimy szokujące ogłoszenia. Ich nieprawdopodobna ilość może być zastanawiająca, lecz dla przeciętnego użytkownika internetu oznaczają one jedno – w każdej z miejscowości naszego powiatu są prostytutki ogłaszające się w internecie. Skandal!

Klikamy pierwsze lepsze ogłoszenie ze Słupcy: „Jestem skromną 38-latką spragnioną gorącego sexu. Zbyt długo to w sobie tłumiłam (…) Pragnę aby ktoś w końcu ugasił moje pragnienia. Poznamy się?”.

Pod ogłoszeniem numer telefonu, na który trzeba wysłać smsa. Klikamy kolejne ze Słupcy: „Chciałbyś pobawić się (…) Napisz do mnie a zabawimy się. Nie ma co tracić czasu. Odezwij się. Jestem sexowną blond sunią!”. I jeszcze jedno: „Szukam panów pragnących nauczyć się czegoś nowego. Poznajmy się a nie pożałujesz, będzie to dla Ciebie wyjątkowe przeżycie bo sex jest moją pasją. Jeśli dla Ciebie seks też nie jest obojętny skontaktuj się ze mną.” – czytamy i jesteśmy w szoku. Wszystko w kategorii „Słupca”.

W wyszukiwarce znajdujemy kolejne miejscowości. Wpisujemy po kolei Ostrowite, Orchowo, Zagórów, Lądek, Strzałkowo, Golina i inne miejscowości. Nawet małe wsie takie jak Kopojno, Dolany, Izdebno, czy Józefowo. Każda miejscowość opatrzona kilkudziesięcioma ogłoszeniami z propozycją zapoznania się z dziewczyną widniejącą na zdjęciu. Każde zdjęcie nagie, zamazana twarz, kusząca pozycja dziewczyny. Po obejrzeniu tych ogłoszeń nasuwa się jedno pytanie: czy naprawdę na naszym terenie mieszka tyle kobiet uprawiających zwyczajową prostytucję?

Odpowiedź znajduje się w szerokim regulaminie portalu: „Organizator zastrzega, iż wizerunki osób oraz ich opisy zamieszczone w materiałach reklamowych dotyczących usług oraz informacje podawane w przesyłanych wiadomościach sms są fikcyjne (nie mają odpowiednika w rzeczywistości) i nie stanowią ofert. Wszelkie ustalenia między użytkownikiem a operatorem mają charakter zabawy. Spotkanie nigdy nie jest możliwe. Czat SMS ma charakter serwisu ezoterycznego oraz serwisu randkowego umożliwiającego wyłącznie prowadzenie flirtu towarzyskiego i rozmów o tematyce erotycznej za pośrednictwem wiadomości SMS. Korzystanie z przedmiotowego serwisu w innych celach niż wskazane w niniejszym punkcie poczytuje się za niezgodne z postawieniami Regulaminu i nierodzące żadnej odpowiedzialności ze strony Organizatora. (…)”

Okazuje się więc, że skandaliczna strona wykorzystuje nazwy miejscowości do łapania klientów z danego regionu. Bulwersujące treści ogłoszeń i pornograficzne zdjęcia są zagrożeniem dla młodych użytkowników internetu, którzy łatwo mogą dostać się na portal. Organizator zapewnia jednak, że popełnił wszelkie starania, aby dzieci nie mogły dostać się do erotycznych ogłoszeń. W kolejnym zdaniu proponuje zainstalowanie filtrów rodzinnych.

  1. Gdzie tu skandal? Słupca jest oczerniana i ośmieszana przez jakiś nędzny portal. nie przeszkadza wam to? Gorzej jakby te dziewczyny naprawdę były ze Słupcy

  2. Jak w powiecie wygrywa Kaczyński to się nie dziwię, że pisze się takie artykuły. Żenada.

  3. Najwyraźniej nikt nie zna mechanizmów tworzenia takich ogłoszeń w internecie. przy pomocy google maps, albo podobnego programu (których jest mnóstwo), losują nazwy miejscowości, które następnie łączą z jakimiś przypadkowymi zdjęciami. Tak więc czasami może się zdarzyć, że widzimy ogłoszenie np. z Korwina, lecz na zdjęciu jest… murzynka, chociaż takie chyba w Korwinie nie mieszkają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *