SELCOM – Turniej naprawdę rodzinny

8 grudnia, 2010

12 grudnia zagramy już po raz siódmy w chyba jedynym takim turnieju badmintona w naszym regionie – Rodzinnym Turnieju Badmintona. W 2004 roku po I Rodzinnym Turnieju Badmintona, który zgromadził na starcie 13 rodzinnych drużyn można było na stronie słupeckiej sekcji przeczytać taki oto wpis: „Rozmowy prowadzone wśród uczestników, organizatorów i sponsorów dają nadzieję, że turniej stanie się tradycją i rozgrywany będzie na boiskach sali widowisko – sportowej MOSiR Słupca rokrocznie i ożywi bardzo monotonne życie sportowe w Słupcy”.

Jak te słowa stały się prorocze i aktualne w całym tego słowa znaczeniu przekonuje już VII edycja Turnieju Rodzinnego, który tylko dzięki ludziom dobrej woli, oddanym dla sportu oraz poświęcającym swój czas, pasję oraz także finanse starają się utrzymywać ten turniej w kalendarzu słupeckich badmintonowych zmagań. Takimi ludźmi są niewątpliwie Państwo Sławomir i Ewa Laskowscy właściciele firmy SELCOM, którzy odpowiadają corocznie na apel trenera słupeckich badmintonistów Pana Jerzego Bani i stają się sponsorem tytularnym oraz fundatorem nagród tej cudownej rodzinnej imprezy, która jedynie potwierdza hasło sekcji badmintona UKS „Kopernik” Słupca:

„Badminton grą dla wszystkich: kobiet i mężczyzn, dzieci, młodzieży i starszych, spróbuj i Ty!!!”. Rodzinny Turniej Badmintona jest dowodem na to, że sport ten rozwija się w naszym mieście bardzo szybko i idzie we właściwym kierunku. Rokrocznie jest coraz więcej chętnych dzieci do nauki gry w badmintona, a co za tym też idzie rodziców, których te dzieci przyciągają na halę sportową podczas zarówno treningów, zawodów jak i rodzinnych zmagań.

Co roku daję się zauważyć coraz większą liczbę startujących rodzinnych zespołów już nie tylko ze Słupcy ale również z naszego województwa, którzy doceniając charakter tej imprezy sponsorowanej przez firmę komputerową SELCOM, pragną przyjechać do Słupcy na kolejny Turniej i poczuć tą cudowną rodzinną atmosferę panującą na słupeckich kortach.

Tak więc wypadało by powiedzieć wielkie DZIĘKUJEMY Państwu Laskowskim za dotychczasową coroczną współpracę i oczywiście poprosić o więcej jeszcze lat owocnej współpracy, aby Turniej trwał jak to mówi Jerzy Owsiak: „Do końca świata i jeden dzień dłużej”.

A wszystkie chętne rodzinne zespoły zapraszamy na VII Rodzinny Turniej Badmintona w Słupcy do hali MOSiR w dniu 12.12.2010 roku o godz. 8.45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *