Siali terror w powiecie

28 czerwca, 2011
Sukces słupeckich i poznańskich policjantów
Sukces słupeckich i poznańskich policjantów

Rozbójnicy złapani po siedmiu miesiącach
Po kilku miesiącach śledztwa sukcesem zakończyły się kilkumiesięczne działania słupeckich i poznańskich policjantów z wydziały kryminalnego. Dzięki odpowiednim czynnościom w ręce funkcjonariuszy prawa wpadli młodzi przestępcy, którzy z bronią w ręki napadali na sklepy i stacje benzynowe. Jeden z nich pochodzi z terenu gminy Słupca.

Młodociani przestępcy przedmiotem przypominającym broń terroryzowali sprzedawców, po czym kradli pieniądze. Sądzili, że szybkość ich działania oraz czyste kartoteki policyjne uchronią ich przed organami ścigania. Wpadli jednak po 7 miesiącach i trafili prosto do aresztu. Grozi im nawet do 12 lat więzienia. Zatrzymanie rozbójników jest dowodem na to, że słupeccy policjanci nie odkładają umorzonych spraw na półkę, tylko tropią przestępców przez cały czas.

Przestępcami okazali się być młodzi mężczyźni w wieku 19 i 21 lat, trzej mieszkańcy powiatu konińskiego oraz jeden z powiatu słupeckiego. Według naszych źródeł młodociany, który w oficjalnym komunikacie policji widnieje jako mieszkaniec powiatu słupeckiego, to Marcin S., dziewiętnastolatek z gminy Słupca.

Cały artykuł w Gazecie Słupeckiej.
Fot. KPP Słupca

  1. sam jestes scierwo! nie znasz chlopakow wiec tak nie p…l czlowieku!!! bede czekac na Twoj blad bys sam tam trafil!!

   1. A jakby znał chłopaków to co??? Jak się zna złoczyńcę , przestępcę to automatycznie należy go rozgrzeszyć. Jesteś równie zdeprawowany w takim razie jak i oni.

    1. Uwazasz sie za sedziego!?? to sam sie osadz a nie bedziesz innych osadzac! Uwazasz sie za Boga?!!?! To boj sie Boga!!

   2. Nie zna, ale czyta o ich wyczynach ! A to wystarczy, by gnojów nazwać ścierwem. I nie pie..ol o „błędzie”, bo skoki z bronią na stacje benzynowe to czyste łajdactwo a nie błąd !
    Błąd to popełnili ich ojcowie 19 i 21 lat temu ! To jest błąd !

   1. Ty, panie „pseudo”, waga Twoich argumentów aż poraża !
    Masz coś sensownego do powiedzenia ?

    1. Mam wiecej do powiedzenia niz Ty! A Twoim bledem bede ja jak stane Ci na drodze! Przejrzyj na oczy,,pomysl rozsadnie///

 1. Aras Twoj blad nadejdzie a ja Cie znajde…pytasz mnie co wiem na temat tej sprawy?? to pomysl dobrze~!!!!!!

 2. Jak staniesz na mojej drodze to powiem ci ,że jesteś głąbem , burakiem i przygłupem , co więcej, będzie i jest to prawda a straszyć to możesz kolegów spod budki z piwem , ewentualnie ciocie jak jej chcesz podp…ć rentke na co niewątpliwie masz ochotę drobny obrońco rzezimieszków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *