Słowo naczelnego

3 stycznia, 2012

Szanowni Państwo!
W Nowym 2012 Roku życzymy Wam i sobie dużo zdrowia, szczęścia i pogody ducha.
Od blisko 24 lat co tydzień „lądujemy” w Państwa domach, biurach, sklepach i kioskach, tak więc nieuchronnie w przyszłym roku czeka nas wspólny srebrny jubileusz. Już teraz zapraszamy!

Nasza ugruntowana pozycja na rynku wydawniczym i szacunek dla czytelników sprawia, że nie chcemy być lokalnym tabloidem karmiącym się wyłącznie sensacjami. Dlatego na naszych łamach przeczytają Państwo autorskie, historyczne teksty zamiast bezmyślnych przedruków a opiniotwórcza wartość artykułów pomocnych w budowaniu lokalnej tożsamości wielokrotnie znajduje wyraz w postaci nagród i wyróżnień w świecie dziennikarskim. To właśnie nasza redakcja wykreowała wiele cennych inicjatyw i akcji m.in. Wawrzynki Słupeckie czy turnieje sportowe. Warto też podkreślić, że słupecki sztab I edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieścił się w naszej redakcji. Także my jesteśmy wyłącznym organizatorem plebiscytu Słupczanin Roku, na którego tegoroczną uroczystość zapraszamy wszystkich 26 stycznia do słupeckiego MDK-u.

Chcemy się zmieniać i być dobrze postrzegani. Na dobry początek roku, specjalnie dla Was odświeżone nowe logo „Słupeckiej”. Bardziej nowoczesne ale nadal tradycyjne. Jak MY!