Słupczanin w TV Biznes

4 sierpnia, 2011
Słupczanin w TV Biznes
Słupczanin w TV Biznes

O Jarosławie Przybył- absolwencie słupeckiego LO oraz poznańskiej Akademii Ekonomicznej -pisaliśmy już przy okazji jego wizyty w kowalewskim gimnazjum. Dziś przypominamy o nim po raz kolejny, a to za sprawą TV Biznes, gdzie- jako przedstawiciel warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych- jest gościem szeregu spotkań wprowadzających w tajniki inwestowania w opcje giełdowe. Opcje są instrumentem finansowym wykorzystywanym do budowy przeróżnych strategii inwestycyjnych i zabezpieczających.

Pana Jarosława oglądaliśmy w telewizji już dwukrotnie a najbliższy program w czwartek o godz. 17.30 (powtórki na TV Biznes w piątki, soboty i niedziele). „Inwestuj z TV Biznes” emitowany jest co tydzień a jego gośćmi są też inni przedstawiciele Giełdy, ale z pewnością jeszcze wielokrotnie zobaczymy słupczanina.

Cieszymy się bardzo, że mieszkaniec naszego miasta tak godnie reprezentuje nas w stolicy. Panu Jarosławowi serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne programy.

 1. Moim zdaniem nazwisko Przybył jest odmienne, więc nie widzę powodów dla którego piszący(a) tę notatkę odmienił tylko imię osoby o której pisał.
  Kolejnym błędem jest napisanie rzeczownika „słupczanin” z małej litery, choć powinno być napisane wielką. Nie bardzo rozumiem też pisownię wielką literą słowa „giełda”.
  Może zanim ktoś zamieści tekst na stronie internetowej zada sobie choć odrobinę trudu i włączy sprawdzanie pisowni w edytorze tekstów, skoro nie potrafi samodzielnie pisać bezbłędnie.

 2. Kolejna sprawa to taka, że teraz się nie inwestuje bo tam wyparowują pieniądze 😉
  Ale chłopak ok!
  Ja znam takiego Słupczanina co obsługuje portwel zamówień publicznych na blisko 11 MLD PLN!!!
  Także młodzi Słuocznie kariery robią w świecie 😉
  pzdrooo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *