Słupczanka w FAMILIADZIE

19 lipca, 2011
Patrycja Kolbertowicz odpowiadała na pytania Karola Strasburgera
Patrycja Kolbertowicz odpowiadała na pytania Karola Strasburgera

Patrycja Kolbertowicz odpowiadała na pytania Karola Strasburgera
Patrycja Kolbertowicz słupczanka, rocznik 1990. Absolwentka słupeckiego Ogólniaka, która obecnie studiuje w Warszawie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej na kierunku Pedagogika Specjalna- Surdopedagogika wystąpiła w popularnym telewizyjnym teleturnieju.

Nasza rodaczka pojawiła się w programie FAMILIADA w drużynie „dziewczęta z Jelonek”.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”.

  1. Polecam chodzić do dentysty na NFZ…zdrowe i białe zęby!
    Szkoda tylko, że większość popiera wszystko co prywatne. Bo większość uważa, że jak zapłaci za wizytę będzie zdrowszy:)! Stąd pytanie, w czym niby gorsza prywatna uczelnia?! Uczyć się można wszędzie, tylko trzeba sobie zadać pytanie czy się komuś chce! Nie ma reguły czy to Prywatna/Państwowa uczelnia. Po każdej z tych uczelni wychodzą jak i osoby inteligentne jak i takie 'rodzynki’, które miały więcej szczęścia niż rozumu. Proszę Was o włączenia analitycznego myślenia. Gdzie ost. brakuję studentom/absolwentom Państwowych Uczelni:).

  2. Moi drodzy, nie zamierzam rozstrzygać dylematu: która uczelnia- państwowa czy prywatna jest lepsza, jak tylko uprzejmie powiedzieć niedoinformowanym, iż Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie to uczelnia państwowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *