Słupeccy muzycy zagrali z Lucky

24 sierpnia, 2015

Aldona Lucky Ślebioda, to wokalistka pochodząca z Konina. Brała udział w programie „Must be the Music”, a obecnie nagrywa swoją debiutancką płytę. 12. czerwca premierę miał jej pierwszy singiel „Mimochodem”, zaś 8. lipca w warszawskiej restauracji Varso Vie odbyła się premiera teledysku do wspomnianego utworu. Podczas wielkiego wieczoru młodej wschodzącej gwieździe polskiej muzyki rozrywkowej towarzyszyli także słupeccy muzycy.

Krzysztof „Herek” Herian, Robert Witowski oraz Łukasz „Gofer” Gątarczyk zostali zaproszeni do współpracy przy koncercie akustycznym, który miał miejsce właśnie podczas premiery teledysku. To nie pierwsza współpraca między nimi a wokalistką. Wszyscy poznali się przy okazji organizacji koncertu patriotycznego, który odbył się 3. maja br. na słupeckim rynku, gdzie Aldona Ślebioda była jedną ze śpiewających gwiazd. Teraz przy okazji tak wielkiego sukcesu artystka nie zapomniała o znajomych. Przygotowania trwały dwa dni, by wszystko w środę wypadło idealnie. Słupczanie zmierzyli się z wymaganiami stawianymi przez warszawski świat muzyki, gdyż wszystko musiało zostać dopięte na ostatni guzik.

– To było wielkie doświadczenie. Graliśmy z kolegami wiele koncertów, ale z tego jesteśmy bardzo zadowoleni, To coś nowego. Muzyków w Warszawie jest wielu i każdy mógł zagrać, dlatego to dla nas duże wyróżnienie, że Aldona zwróciła się akurat do nas. Wraz z Robertem i Łukaszem pojechaliśmy do stolicy, a tam czekało na nas mnóstwo pracy. Przy każdej organizacji koncertu jest dużo stresu i napięcia, jednak tam wszystko było spotęgowane, bo było to duże wydarzenie. Dużo przygotowań, przebierania się, bo wszystko musiało wyglądać idealnie i ze sobą współgrać. Świetnym uczuciem, a zarazem lekko stresującym, było granie przed tamtą publiką, gdyż przyszło wiele znanych osób. Patrzysz, a tu osoby, które znasz z telewizji- mega przygoda. Aldona także jest zadowolona ze współpracy, więc wszystko poszło idealnie – podsumował udział w wydarzeniu Krzysztof Herian.

Wśród wspomnianych gwiazd, które przyszły na premierę byli Krzysztof „Kasa” Kasowski, DJ Adamus, Tomasz Lubert z żoną, Olga Barej, Jarosław Jakimowicz, Katarzyna Pierścionek oraz Ewa Kuklińska. Na imprezie zjawił się także Rafał Maślak, ubiegłoroczny Mister Polski, który wystąpił w teledysku Aldony „Lucky” Ślebiody do piosenki „Mimochodem”. Wszyscy po premierze bawili się na after party. Nazajutrz pojawił się także wpis na Facebooku Lucky, w którym artystka dziękuje m.in. naszym muzykom.

„Kochani dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną fizycznie i duchowo!!!!!Cudowne chwile, pozytywna atmosfera, piękny koncert Krzysztof Herek Herian, Robert Witowski, Łukasz Gofer Gątarczyk”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *