Słupecka Platforma ważna dla Wielkopolski!

16 września, 2010

We wtorek 31.08. br. odwiedzili Słupcę członkowie Zarządu Platformy Obywatelskiej w Wielkopolsce. Jeszcze w czerwcu nowo wybrany przewodniczący Rafał Grupińskim obiecał, że przyjedzie do Słupcy (pisałam o tym, w jednym z poprzednich felietonów).

I dotrzymał obietnicy! Gośćmi słupeckiej PO byli także wiceprzewodniczący Tomasz Kałużny (burmistrz zaprzyjaźnionej Wrześni), sekretarz Wielkopolskiej Platformy, senator Mariusz Witczak oraz związany ze Słupcą od lat poseł Tomasz Nowak. Spotkanie rozpoczęła miła uroczystość przyjęcia do PO nowych członków.

Z rąk przewodniczącego znaczki PO odebrali Agnieszka Kwaśna i Piotr Karolewski. Rozmowy dotyczyły działań PO na terenie Słupcy i powiatu. Goście docenili starania struktur słupeckich w działalności samorządowej. Uzyskała aprobatę idea Słupeckiej Wszechnicy Obywatelskiej propagująca idee demokracji poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi o różnych poglądach.

Słupecka Platforma stara się także zintegrować środowisko ludzi myślących podobnie, w sposób otwarty, o demokracji i wolności organizując coroczne Pikniki Koleżeńskie i inne wspólne imprezy. Spotkanie było więc także próbą podsumowania naszej działalności.

Zapraszam wszystkich pragnących dołączyć do nas, do odwiedzania strony internetowej wielkopolskiej PO www.wielkopolkopolskie.platforma.org gdzie budujemy także stronę powiatu słupeckiego oraz na dyżury, w każdy poniedziałek o godz. 16.30 do naszej siedziby przy ul. Pułaskiego 24.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *