Spłonął w mieszkaniu

Prokuratura ustala przyczyny powstania pożaru
29 listopada, 2011
Prokuratura ustala przyczyny powstania pożaru
Prokuratura ustala przyczyny powstania pożaru

25 listopada w Węglewie Kolonii (gmina Golina) wybuchł pożar, który okazał się tragiczny w skutkach. W jego wyniku spłonął 73-latek, który przebywał w pomieszczeniach gospodarczych przerobionych na mieszkanie. Strażacy na miejscu znaleźli tylko zwęglone szczątki mężczyzny.

Do pożaru doszło w nocy z 24 na 25 listopada. W płomieniach palących się pomieszczeń budynku gospodarczego zginął zamieszkujący tam 73-letni mężczyzna. Policjanci i prokuratura ustalają dokładne okoliczności i przyczyny pożaru. Przed godziną 1:00 oficer dyżurny konińskiej Policji został powiadomiony o pożarze zabudowań gospodarczych w miejscowości Węglew Kolonia w gminie Golina. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że pożar objął dwa pomieszczenia zaadoptowane na mieszkanie. Po przeprowadzonej akcji gaśniczej w pierwszym pomieszczeniu ujawniono zwęglone szczątki ludzkie. Ustalenia policji wskazują, że najprawdopodobniej zginął zamieszkujący tam 73-letni mężczyzna.

„Na miejsce przyjechał również prokurator. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia, ujawniono kuchenkę elektryczną i grzejnik, które zabezpieczono do dalszych badań. …

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *