Studniówka Ogólniaka – Fotorelacja

13 lutego, 2011
Studniówka Ogólniaka
Studniówka Ogólniaka

Na sto dni przed egzaminem dojrzałości uczniowie trzecich klas liceum ogólnokształcącego w Słupcy świętowali bliski koniec swojej nauki w szkole średniej. Czar studniówkowej nocy, piękne kreacje dziewczyn i wspaniała zabawa – tak możemy streścić sobotnią noc! Dokładnie o 19:00 w hali MOSiR w Słupcy krzyknięto – Poloneza czas zacząć!

Uczniowie i ich osoby towarzyszące ruszyli równym krokiem w rytm poloneza skomponowanego przez Wojciecha Kilara. W pierwszej parze tańczyli dyrektor Tadeusz Raczkowski z najlepszą uczennicą ogólniaka – Jolą Nawrot. Dalej nauczyciele, rodzice, dostojni goście, a przede wszystkim przyszli absolwenci liceum. Dwie grupy w podniosłym marszu jak co roku wypadły wspaniale.

Tadeusz Raczkowski, dyrektor ogólniaka, nie kryje swoich oczekiwań związanych z polonezem: „Moim marzeniem jest, aby poloneza zatańczyli wszyscy uczniowie trzecich klas, wszyscy nauczyciele i rodzice którzy uczestniczą w studniówce, oraz wszyscy goście zaproszeni przez uczniów.” – mówił podczas jednej z prób poloneza przed studniówką.

Wśród gości przemawiających na rozpoczęciu balu byli między innymi: wicestarosta Andrzej Kin, przewodnicząca rady rodziców Jarosława Kobos oraz przede wszystkim dyrektor Raczkowski. Dyrektor podkreślił, że słupeckie liceum ogólnokształcące znajduje się na 30 miejscu wśród ogólniaków z Wielkopolski. Starosta Kin gratulował osiągnięć wszystkim uczniom, ale przede wszystkim życzył udanej zabawy studniówkowej i 100-procentowych wyników z egzaminu maturalnego.

„Do matury nie 100, a 95 dni. Mam nadzieję, że wszyscy ze swych wyników będziecie zadowoleni, a matura otworzy Wam drogę na wymarzone studia. Studniówkę 2011 uważam za otwartą!” – obwieścił dyrektor liceum. Bal przebiegł zgodnie z oczekiwaniami uczniów i opiekunów. Wszyscy bawili się wyśmienicie, parkiet nigdy nie był pusty. Zespół i DJ grający na studniówce dali z siebie wszystko, aby trafić w gusta muzyczne wszystkich balujących. Było wspaniale i możemy zaryzykować stwierdzenie, że uczestnicy tej zabawy nigdy jej nie zapomną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *