Tajemnice księdza Rafała

5 lipca, 2011
Tajemnice księdza Rafała
Tajemnice księdza Rafała

Kto zastraszał księdza?
Ksiądz Rafał Wnuk opuścił parafię pw. Świętego Leonarda już kilka miesięcy temu, lecz nie giną słuchy o jego dobroczynnej działalności w Słupcy. Według naszego informatora, przed odejściem księdza z parafii doszło do incydentu z księdzem Wnukiem w roli głównej.

Dowiedzieliśmy się, że przed odejściem księdza Rafała Wnuka na terenie przy plebani doszło do zatrzymania osoby, która chciała od księdza wyłudzić 10 tysięcy złotych. Policja do tej pory nie przekazywała nam żadnych informacji o sprawie, być może ze względu, iż sprawa została szybko umorzona i mogła dotyczyć jedynie gróźb.

Według wersji zdarzeń naszego informatora do księdza Wnuka zadzwonił mieszkaniec Ostrowa, który twierdził, że posiada nagranie, które mogło zepsuć jego wizerunek. Za nieopublikowanie tego nagrania miał żądać od księdza 10 tysięcy złotych. Z relacji naszego rozmówcy wynika, że ksiądz umówił się na spotkanie z mieszkańcem Ostrowa, ale sprawę zgłosił także na policję.

„O umówionym czasie mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego przybył do Słupcy w celu odebrania pieniędzy. Z pewnością zaskoczył go obrót wydarzeń – na mężczyznę czekało kilku policjantów.” – mówi nasz informator.

Cały artykuł w Gazecie Słupeckiej

 1. Brawo ks Rafale że tak postąpiłeś a ten mieszkaniec Ostrowa na początek mieć dokładnie wygarbowaną skórę to by wiedział że pieniędzy nie należy wyłudzać

 2. Po pierwsze może to była dla was tajemnica bo dla mieszkańców Słupcy i okolicznych wiosek akurat nie. Nie piszecie całej prawdy a może jej nie znacie i dlatego pan Henryk jest znów niedoinformowany. Pozdrawiam panie Henryku.

 3. Panie Miś pisz Pan prawdę, również chcę ją znać,ale samo wyłudzanie pieniędzy należy ścigać bez względu czy dotyczy to księdza czy kogo innego.

 4. Bardzo chętnie bym napisał o co w tym wszystkim biegało ale po co. Jeśli tak poważna gazet/k/a pisze tylko tyle to pewnie się czegoś boi. Podobno jak ludziska żegnali księdza Rafała to płakali a nikt nie pytał dlaczego odchodzi. Temat już tak oklepany że szkoda słów ale odwaga u redaktora wyrażnie staniała.

 5. Ja wiem dlaczego ks Rafał Wnuk odszedł z Parafii za dużo kontaktów homo …Sam byłem na jego imieninach i sami mężczyźni.Sam chciał mnie brać od tyłu….Szkoda , że Kuria się nim nie zainteresuje i nadal odprawia Msze itp…
  Straszny człowiek liczy się tylko sex u niego męsko męski .
  Dobrze gra aktora ma także mnóstwo kolegów księży którzy także są tej orientacji , miałem styczność z nimi też się poznać.

 6. Cześć Rafał co u Ciebie słychać ja mieszkam w Bydgoszczy pracuje u prywaciarza wiercę kołnierze a co u Ciebie gdzie jesteś na jakiej parafii pozdrawiam do usłyszenia cześć. Wojtek Nakło

 7. Czy wy jesteście normalni czy wy jesteście nienormalni? Nie ważne jaki seks uprawiał czy nie. Nawet gdyby gówno jadł to nikomu nic do tego. Zajmijcie się swoim życiem. A prokuratura pana Ziobry i policja pana Kaczyńskiego dobrze robi, że osadzi tego złego człowieka i pomoże ofierze czyli księdzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *