Tapczany i sedesy w lesie

28 kwietnia, 2010
Bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Firma EKO Skórtex Gizałki od 2003 roku zajmuje się zbiórką i transportem odpadów komunalnych, zbiera także odpady segregowane oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

W związku z zapotrzebowaniem na odbiór odpadów wielkogabarytowych (w tym elektrycznych, elektronicznych) firma zwróciła się z propozycją do władz Gminy Słupca zorganizowania na terenie gminy bezpłatnej akcji zbiórki odpadów wielkogabarytowych. List z wystosowaną propozycją firmy Eko Skórtex odczytała wójt Grażyna Kazuś podczas minionej Sesji Rady Gminy.

Zachęcała do włączenia w akcję bezpłatnej zbiórki odpadów. Posegregowane odpady będą zbierane bezpłatnie w wyznaczonym dniu, w maju i wrześniu tego roku. Odpady wielkogabarytowe – np.: stary tapczan, szafa itp. oraz zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne – np.: lodówki, telewizory, monitory, pralki itp. w całości niezdemontowane.

Całkiem niedawno z lasku w Wierzbnie wywieziono wiele różnorodnych śmieci, m.in. stary tapczan, a nawet sedes. Wójt Gminy zwróciła się z prośbą do radnych, sołtysów, by okazali pomoc w wyznaczeniu miejsc, gdzie będzie można odpady gromadzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *