6 września, 2011

Pobicie przy Okólnej
Policjanci z Posterunku Policji w Golinie zatrzymali trzech braci, którzy w nocy pobili miejscowego 18-latka. Powodem starć było zajechanie samochodem drogi przez pokrzywdzonego jednemu z braci. Policjanci wyjaśniają sprawę.

W nocy z 30 na 31 sierpnia miejscowi policjanci zatrzymali trzech braci z sąsiedniej miejscowości, którzy w Golinie przy ul. Okólnej pobili 18-latka. Sprawcy kopali pokrzywdzonego i bili pięściami. Mężczyźni twierdzili, że 18-latek, jadąc swoim samochodem z zbyt dużą prędkością podczas wyprzedzania innego pojazdu, zmusił do zjechania na pobocze, a następnie do rowu jednego z braci, który jechał z przeciwnego kierunku motocyklem.

Gdy kierujący samochodem 18-latek zatrzymał się przy ul.Okólnej w Golinie, motocyklista wraz z dwójką swoich braci postanowili wyjaśnić sprawę.

„W czasie ostrej wymiany zdań doszło do rękoczynów. Według opinii lekarskiej, pokrzywdzony 18-latek doznał stłuczenia twarzoczaszki i ogólnych potłuczeń.” – stwierdza Renata Purcel-Kalus z konińskiej policji.

Policjanci będą dokładnie wyjaśniać sprawę. 18-latek został już ukarany mandatem karnym za wykroczenie niezachowania odpowiednich środków ostrożności na drodze. Natomiast trzej bracia w wieku od 22 do 32 lat najprawdopodobniej odpowiedzą za pobicie, bądź spowodowanie obrażeń ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *