Trzy rzeczy, których potrzebujesz już teraz

21 sierpnia, 2020

Czy Ty też spędzasz wakacje na swoim własnym balkonie, tarasie lub w ogrodzie? Świetnie się składa, bo w INEA mamy dla Ciebie wakacyjny niezbędnik. Wystarczą trzy rzeczy, żeby czuć się swobodnie na wakacjach w domu. To szybki Internet, dobre kino i wygodny leżak.

Wyobraź sobie, że wypoczywasz na leżaku w swoim własnym ogrodzie. Korzystasz z szybkiego Internetu po
Wi-Fi Premium i oglądasz nowości filmowe online. Brzmi świetnie, prawda?

Limitowane prezenty na koniec wakacji w INEA. Do wyczerpania zapasów możesz skorzystać z wielu propozycji, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy wybiorą nasze usługi. Wybierz swój typ i sprawdź co jeszcze zyskasz dla siebie:
» Leżak na Twoje prywatne wakacje;
» Miesiące za 0 zł na różne usługi;
» Wi-Fi Premium w prezencie;
» Dostęp online do kinowych hitów i największych premier filmowych.

Tak to powinno wyglądać!
Prawdziwym hitem jest telewizja HIWAY w zupełnie nowej odsłonie. Wiemy jak łatwo przyzwyczaić się do nowego sposobu oglądania, dzięki któremu nie tracisz czasu, skacząc po kanałach w poszukiwaniu ciekawych programów. Możesz uruchomić trwający program od początku lub wrócić do wybranego z listy, sprzed nawet 7 dni. Zobacz jak to jest, kiedy film, serial czy mecz możesz włączyć od początku, kiedy tylko masz na to ochotę.

Masz Internet INEA? Wybierz HIWAY TV i skorzystaj ze specjalnej oferty. Wszystko po to, żeby dopasować się do Twoich wakacyjnych planów i swobody korzystania z usług. Sprawdź czym jeszcze zaskoczy Cię INEA!

Te 5 rzeczy sprawi, że poczujesz swobodę:
» symetryczny Internet z równą prędkością pobierania i wysyłania,
» rewolucyjna oferta telewizji HIWAY dająca pełną swobodę,
» niezawodna transmisja danych,
» dostępność nie zależy od pogody,
» stabilne i bezpieczne łącze.

Bądź zawsze w kontakcie.
Swoboda w INEA to również telefonia komórkowa. Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 10 GB szybkiego Internetu LTE za 24,90 zł. Wszystko w pakiecie.
Każdego dnia w INEA dbamy o to, żeby dostarczać nasze niezawodne usługi. Wszystko po to, żeby ułatwić naszym klientom bycie online i swobodne dopasowanie życia do nowych zasad.
Najlepsze usługi to te, które naturalnie dopasowują się do potrzeb i naszej codzienności. Nie zwlekaj i sprawdź co jeszcze zyskasz dla siebie!

Zadzwoń, napisz lub odwiedź najbliższy salon INEA we Wrześni, przy ul. Mickiewicza 2. Zamów INEA tak jak Ci wygodnie:

inea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *