Turniej tenisowy na początek wakacji

12 lipca, 2016

Wspaniała, słoneczna pogoda towarzyszyła młodym tenisistom, którzy w 4 lipca wzięli udział w turnieju tenisowym zorganizowanym przez Wójta Gminy Strzałkowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie na kortach przy ul.Andrzejewskiego w ramach akcji „Lato z Samorządem 2016”.

W zawodach udział wzięło blisko 20 zawodników, którzy regularnie uczestniczą w zajęciach Szkółki Tenisowej Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie, jakie odbywają się na kortach dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i środy między 17.00 a 19.00).

1

Rywalizacji dzieci i młodzieży przypatrywali się ich dumni rodzice i dziadkowie, podziwiając stałe postępy w grze młodych adeptów tenisa. Wszyscy tenisiści otrzymali atrakcyjne i kolorowe nagrody ufundowane przez organizatorów: Wójta Gminy Strzałkowo Dariusza Grzywińskiego, szefową GOK-u Honoratę Łysiak oraz złote medale zakupione przez Marcina Skorniaka współwłaściciela firmy spedycyjno-transportowej ETSL Sp. z o.o.

Wśród najmłodszych 5 i 6-latków swoje umiejętności zaprezentowały Lenka Skorniak i Olga Dominiak.

W kategorii 7, 8 i 9 lat wystąpili: Marcel Malinowski, Wiktoria Boguś, Zosia Synowiec, Karolina Skorniak i Marta Dominiak a w rywalizacji 10 i 11-latek Hania Kaczmarek, Zosia Kazibut i Felicja Cieślewicz.

Grupę najstarszych i najbardziej zaawansowanych tenisistów stanowili: Szymon Kaczmarek, Hania Synowiec, Kacper Maciejewski, Krystian Nowak, Marta Czajkowska, Kamil Wróbel oraz niepokonana królowa tenisa w Strzałkowie Karolina Synowiec.

Turniej przygotowali i poprowadzili gminny koordynator sportu Krzysztof Stefański i instruktor tenisa Radosław Bartkowiak.

Miło nam poinformować, że kolejny turniej tenisowy w Strzałkowie odbędzie się w ostatnim dniu wakacji, czyli 31 sierpnia o godz.17.00. Zapraszamy!

  1. Ja chcę tak jak we Wrześni. Tam zagra Zenek Martyniuk i zespół Akcent. 11 sierpnia jedziemy….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *