Uczniowie LO nakręcili teledysk

12 listopada, 2013

Uczniowie LO nakręcili teledyskCzy słupeccy licealiści wygrają 10 tysięcy złotych? Pięciu utalentowanych młodych mężczyzn zgłosiło się do udziału w konkursie „Matma mnie kręci” portalu kalkulatory.pl. nakręcili teledysk do autorskiej piosenki pt. „Skazany na matematykę”. Jeżeli piosenka Wam się spodoba, zagłosujcie, każdy głos jest ważny.

Licealiści, zgodnie z zasadami konkursu, zrealizowali film promujący matematykę i umieścili na YouTube. O tym, czy zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu decyduje ilość wyświetleń i polubień. Więc do dzieła. Licealiści, by wygrać 10 tys. zł, muszą pokonać 90 innych grup.

W matematyczno-muzycznym projekcie uczestniczą uczniowie kl. III o profilu matematyczno-fizycznym – Eryk Nowak, Patryk Drożyński, Mateusz Gołańczyk, który napisał tekst piosenki oraz Hubert Szkudlarek i Kamil Burda – kompozytorzy. Sporo scen do teledysku realizowane były w strzałkowskim barze „U Franka”; realizacja, montaż i obórka dźwięku – nieoceniona pomoc Krzysztofa Rybickiego MDK Słupca; pomocą wsparli także: Janek i Dawid Słowińscy, Jakub Kułaga, Daniel Przybylski i Krzysztof Herian. Efekt końcowy oglądać możecie tutaj – http://www.youtube.com/ watch?v=ujKDQjL0GRU. Jak proszą autorzy – klikamy łapke pod filmem na yt.

To już szósta odsłona ogólnopolskiego konkursu „Matma Mnie Kręci”. Za pomocą krótkich filmów młodzi ludzie po raz kolejny pokażą, jak fascynująca i inspirująca może być matematyka. Stawka jest wysoka – do wygrania 10 000 złotych. Pomóżmy naszym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *